خبر ورزشی/ لیبروی تیم والیبال پیکان گفت: کاش مسئولان اجازه می‌دادند فوتبالیست‌ها هم کمی سختی بکشند.
پاداش واردات خودروی خارجی به ملی‌پوشان فوتبال با وجود شکست مقابل آمریکا و حذف از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با واکنش‌های اعتراضی ستاره‌های دیگر رشته‌های ورزشی همراه بوده است.
ابتدا کامران قاسمپور قهرمان کشتی جهان و بعد محمدرضا گرایی دارنده مدال‌های طلای المپیک و جهان از تاخیر در پرداخت پاداش کشتی‌گیران و تبعیض میان رشته‌ها انتقاد کردند. حالا هم ملی‌پوش والیبال ایران به این اتفاق واکنش نشان داده است.
محمدرضا حضرت پور که بامداد امروز (یکشنبه) برای حضور در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های جهان راهی برزیل شده در این باره اظهار داشت:
من دو، سه سال پیش به تفاوت پاداش فوتبالیست‌ها با بقیه ورزشکاران اعتزاض کردم. البته نوش جان فوتبالیست‌ها باشد اما این قدر فاصله درست نیست.
وی افزود: مثلا ما با پرواز معمولی برای مسابقات می‌رویم و فوتبالیست‌ها با پرواز اختصاصی. آنها بهترین امکانات و هتل را دارند. اگر ۱۰ دردصد امکانات و پاداش فوتبالیست‌ها به والیبال تزریق شود، خیلی تاثیرگذار است و شک نکنید والیبال خیلی بیشتر از قبل پیشرفت می‌کند.
ملی‌پوش تیم والیبال پیکان با اشاره به تفاوت پاداش تیم فوتبال با بقیه رشته‌ها گفت: وقتی تیم ما آمریکا را می‌برد حتما پتانسلی خوبی دارد و لایق بهترین هاست، نه تنها والیبال که بقیه رشته‌ها هم همین طور هستند اما من ندیده‌ام بابت شکست آمریکا از والیبال تجلیل کنند و پاداش خوبی هم بدهند. ما آمریکا را بردیم و فدراسیون نهایتا ۲۰۰ دلار پاداش داد اما فوتبالیست‌ها فکر نمی‌کنم زیر ۱۰، ۲۰ هزار دلار گرفته باشند. کاش مسئولان اجازه می‌دادند کمی فوتبالیست‌ها هم سختی بکشند. چرا همیشه جیب آنها پر است و ما این همه سختی می‌کشیم؟ ما نمی‌گوییم به تیم ملی فوتبال پاداش ندهند، به آنها هم برسند اما جوری که ارزش داشته باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید