طرفداری/ درگیری در انتخابات اسکواش؛ توهین و تهدید کاندیدای پولدار به اعضای مجمع!
۲۱ نفر در اعتراض به تایید صلاحیت نشدن امیرعزیزی‌پور، مجمع انتخابات فدراسیون اسکواش را ترک کردند و این انتخابات لغو شد.
مجمع انتخابات فدراسیون اسکواش برای احراز پست ریاست، امروز دوشنبه(۱۴ آذر) به ریاست محمد پولادگر در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
در این مجمع مناف هاشمی، دبیرکل کمیته ملی المپیک به عنوان نماینده کمیته و آرش فرهادیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی نیز حضور داشتند.
امیرعزیزی‌پور(دبیر پیشین فدراسیون اسکواش)، بابک فقیر(نایب رییس فدراسیون) و پیروز هاشمی ارس ۳ کاندیدایی هستند که  برای تصدی پست ریاست فدراسیون اسکواش در مجمع حضور دارند.
۵۴ نفر اعضای مجمع را تشکیل می دهند که ۴۹ نفر در مجمع حضور داشتند.
پیش از برگزاری انتخابات امیر عزیزی‌پور که برای شرکت در انتخابات تایید صلاحیت شده بود، از طرف دبیر مجمع اعلام شد که تا به الان تایید صلاحیت وی از سوی وزارت ورزش اعلام نشده است که این مساله با اعتراض برخی از رییسان هیات‌های اسکواش مواجه بود.
امیر عزیزی‌پور نیز با انتقاد نسبت به این موضوع مجمع را ترک کرد و پس از او ۲۱ نفر از اعضای مجمع که اکثرا رییسای هیات‌ها بودند به همراه او مجمع را ترک کردند.
در ادامه برگزاری انتخابات به‌دلیل به حد نصاب نرسیدن حاضران در مجمع لغو و به آینده موکول شد.
پولادگر پس از ترک امیر عزیزی‌پور از مجمع اعلام کرد: ترک مجمع توسط او درست نبود، این مساله سبب شد تا مجمع از رسمیت بیفتد.
او گفت: با تنفس مجمع ۱۵ روز دیگر برگزار می‌شود و اگر مجددا به حد نصاب نرسد تصمیم دیگری گرفته خواهد شد.
وی گفت: من چنین چیزی ندیدم و برای بار اول است که چنین اتفاقی رخ می دهد، شما نماینده هستید و حق ترک کردن مجمع را نداشتید، انتخاب و حذف بر عهده برخی نهادهاست.
سرپرستی فدراسیون را تا زمان برگزاری انتخابات، محسن خمارلو برعهده داشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید