خبر ورزشی/ بعد از جام جهانی برخی از اعضای هیات رئیسه به خاطر نظر تماشاگران فوتبال منتقد کارلوس کی‌روش شده‌اند و گفته می شود یکی از دلایلی که فدراسیون فوتبال در بازگشت کارلوس کی‌روش با تهران با او قراردادی امضاء نکرد به همین خاطر بود.
فدراسیون فوتبال قرارداد کارلوس کی‌روش را هنوز تمدید نکرده است. البته وزیر ورزش و جوانان از کارلوس کی‌روش حمایت کرده است و بعد از بازگشت از دوحه در فرودگاه خطاب به خبرنگاران گفت الان زمان حمایت از کارلوس کی‌روش و بازیکنان تیم ملی است.
به استناد این صحبت خیلی‌ها از کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی در جام ملت‌ها یاد کردند اما واقعیت این است هنوز قراردادی با این مربی پرتغالی امضاء نکرده است.
اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال باید در نشست جدید خود به این موضوع رای بدهند و مصوبه عقد قرارداد با کارلوس کی‌روش را به مهدی تاج بدهند. اعضای هیات رئیسه پیش تر انتخاب سرمربی تیم ملی را به مهدی تاج تفویض اختیار کرده بودند که این منجر به عقد قرارداد با مارک ویلموتس شد. به همین خاطر این بار اعضای هیات رئیسه به مهدی تاج گفته‌اند سرمربی تیم ملی باید در نشست مشترک انتخاب شود.
مهدی تاج بعد از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال از برکناری اسکوچیچ و جذب کارلوس کی‌روش خبر داد. همه اعضای هیات رئیسه از این تصمیم حمایت کردند و حتی میرشاد ماجدی مخالف کارلوس کی‌روش هم به احترام جمع به جذب کارلوس کی‌روش رای داد. اما بعد از جام جهانی برخی از اعضای هیات رئیسه به خاطر نظر تماشاگران فوتبال منتقد کارلوس کی‌روش شده‌اند و گفته می‌شود یکی از دلایلی که فدراسیون فوتبال در بازگشت کارلوس کی‌روش با تهران با او قراردادی امضاء نکرد به همین خاطر بود.
اگر اعضای هیات رئیسه به این جمع بندی برسند که کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی نباشد یک مربی خارجی جدید مد نظر فدراسیون فوتبال خواهد بود و بر خلاف برخی اخبار جذب جواد نکونام در دستور کار نیست. فدراسیون فوتبال بر این باور است جواد نکونام بعد از چند سال دستیاری مربی خارجی باید به تیم ملی برسد و بعد سرمربی تیم ملی شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید