ورزش 3/ دانیلو، مدافع راست برزیل، از سرمربی خود دفاع کرد و گفت که رقص تیته با ریچارلیسون پس از گل سوم سلسائو بی احترامی به کره جنوبی نبود.
برزیل هم بدون اینکه جایی برای شگفتی باقی بگذارد، با شکست 4-1 کره جنوبی راهی یک چهارم نهایی شد و باید به مصاف کرواسی برود. در این بازی وینیسیوس، ریچارلیسون، نیمار و پاکتا برای سلسائو گل زدند. دانیلو هم که در دو بازی قبلی برزیل به دلیل مصدومیت بازی نکرده بود، خود را به این بازی رساند و در نیمه دوم جای خود را به برمر داد.

مدافع سابق رئال و حال حاضر یوونتوس به خبرنگاران گفت:«ما شانس قهرمانی هستیم؟ بله ما برزیل هستیم و بازیکنانی خارق العاده در اختیار داریم. می دانیم که یک لحظه غفلت می تواند چه تاوان سنگینی داشته باشد. اگر همه توان‌مان را در زمین نگذاریم، ممکن است حذف شویم. ما قطعا شانس بالایی برای فتح جام جهانی داریم.»
دانیلو در مورد رقص جنجالی تیته(مربی برزیل) پس از گل سوم برزیل گفت:«اینجا در برزیل همه عاشق رقصیدن پس از گلزنی هستند.مربی کار اشتباهی نکرد و ما اصلا به حریف بی احترامی نکردیم. او فقط می خواست در شادی بازیکنان شریک شود. همین.»

دانیلو در مورد بازی با کرواسی در یک چهارم نهایی گفت:«فعلا از صعود خوشحالیم و باید آن را جشن بگیریم. فکر می کنم فوق العاده بازی کردیم و تیم به چنین نمایشی پس از شکست برابر کامرون نیاز داشت. حالا پس از ریکاوری و شارژ کردن باتری ها، باید به کرواسی فکر کنیم که بازی بسیار سختی خواهد بود.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید