تسنیم/ مدافع راست تیم فوتبال صنعت نفت به این نکته اذعان کرد که او و دیگر بازیکنان نفت مسئولیت سنگینی در قبال مردم آبادان دارند و باید این تیم را در لیگ برتر حفظ کنند.
حسین ساکی درباره آخرین وضعیت صنعت نفت بعد از انتخاب سرمربی جدید گفت: تمرینات ما به شکل منظم جلو می‌رود و فکر می‌کنم تعطیلی مسابقات لیگ برتر برای صنعت نفت اتفاقی مثبت بود. ما هنوز عقب هستیم و باید تلاش کنیم تا در شروع مجدد لیگ نتایج گذشته را جبران کنیم.
وی در مورد حضور سرمربی برزیلی در صنعت نفت آبادان خاطر نشان کرد: آقای تاوارس مربی باتجربه‌ای است و قبلاً هم در فوتبال ایران مربیگری کرده‌. امیدوارم با این مربی بتوانیم در ادامه بازی‌های لیگ برتر نتایج خوبی بگیریم.
مدافع تیم فوتبال صنعت نفت راجع به اینکه خیلی‌ها این تیم را جزو گزینه‌های سقوط می‌دانند، گفت: متأسفانه وضعیت خوبی در جدول نداریم، ولی این باعث نمی‌شود که به سقوط فکر کنیم. می‌دانیم کارمان سخت است و مقابل هواداران و مردم آبادان مسئولیت سخت و سنگینی داریم، اما تلاش خواهیم کرد تا صنعت نفت از انتهای جدول جدا شود.
ساکی در پاسخ به این پرسش که آیا از عملکردش در این فصل راضی است یا خیر، اظهار داشت: من تلاش خودم را در زمین مسابقه انجام می‌دهم، ولی وقتی تیم نتیجه نگیرد طبیعتاً هیچ بازیکنی از عملکردش راضی نیست.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید