خبر ورزشی/ بر خلاف حاشیه‌هایی که علیه علیرضا فغانی براه افتاده است او بر این عقیده است در اعلام پنالتی به سود پرتغال اشتباه نکرده است.
علیرضا فغانی در دوحه بسر می‌برد و  این بدین معنی است هم چنان یکی از گزینه‌های قضاوت در مرحله یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و بازی رده بندی و فینال است.
او در دوره قبل جام جهانی چهار بار در روسیه سوت زد. آخرین مسابقه ای که قضاوت کرد، بازی بلژیک – انگلیس در دیدار رده بندی بود.
او در این جام جهانی تا به اینجای کار در دو بازی سوت زد که اعلام پنالتی به سود پرتغال با کمک کمک داور ویدئویی حاشیه‌هایی را به همراه داشت و حتی برخی از خبرنگاران آمریکای جنوبی اخراج او را از دوحه مطرح کردند که مشخص شد دور از واقعیت است.
بر اساس خبرهای رسیده از دوحه فیفا قصد دارد از علیرضا فغانی برای قضاوت دیدار انگلیس – فرانسه استفاده کند و در صورتی که در این بازی قضاوت بازی بدون نقصی داشته باشد برای سوت در بازی نهایی انتخاب خواهد شد.
گفتنی است بر خلاف حاشیه‌هایی که علیه علیرضا فغانی براه افتاده است او بر این عقیده است در اعلام پنالتی به سود پرتغال اشتباه نکرده است.
در دو مسابقه از مرحله یک چهارم نهایی تیم‌های آمریکای جنوبی به میدان می‌آیند و در مسابقه دیگر احتمال حضور پرتغال هم وجود دارد. از اینرو از دوحه خبر می‌رسد او برای قضاوت دیدار انگلیس – فرانسه انتخاب شده است و به زودی اسامی داوران دیدار مرحله یک چهارم نهایی انتخاب خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید