ورزش 3/ علیرضا بیرانوند و سیدحسین حسینی دروازه‌بان‌های اول و دوم تیم ملی در جام جهانی بودند و حالا دوئلی جذاب باهم در پیش دارند.
آمادگی بالای دروازه‌بان‌های استقلال و پرسپولیس سبب شد کارلوس کی‌روش آنها را در لیست نهایی خود قرار دهد و به آنها به عنوان دو گلر اصلی تیمش اعتماد کند.

علیرضا بیرانوند پس از برگشت به ایران روند بسیار خوبی در پرسپولیس داشت و از یازده مسابقه برگزار شده لیگ، ۸ بار دروازه خود را بسته نگه داشت. سید حسین حسینی نیز در استقلال ۶ کلین شیت داشته و در تعقیب بیرانوند است.
اتفاقات در جام جهانی طوری رقم خورد که بیرانوند در بازی با انگلیس به علت مصدومیت تعویض شود و سیدحسین حسینی به میدان رود. حسینی در ادامه بازی با انگلیس و ولز در چارچوب دروازه ایران قرار گرفت و علیرضا بیرانوند نیز در بازی سوم مقابل امریکا به ترکیب برگشت.

حال این دو گلر آماده باید رقابتی متفاوت را با هم در دربی پایتخت داشته باشند. پیروزی در دربی پیش رو می‌تواند مسیر قهرمانی را تا حدی هموار کند و بردی روحیه بخش برای تیم برنده باشد. همچنین بسته ماندن دروازه تیم‌ها در این بازی می‌تواند به عنوان مهمترین کلین شیت فصل قلمداد شود. باید دید دوئل حسینی-بیرو در دربی پایان این ماه به نفع کدامیک خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید