ورزش 3/ پس از رفتار عجیب افسر مطبوعاتی برزیل با یک گربه، برخی از کاربران ابراز امیدواری کرده اند که سلسائو قهرمان جام جهانی نشود.

روز گذشته و در زمان برگزاری نشست خبری وینیسیوس جونیور، یک گربه خیابانی با حضور در محل کنفرانس مطبوعاتی در استادیوم العربی، حسابی خبرساز شد.

در شرایطی که ستاره برزیلی در حال پاسخ به سوالات خبرنگاران بود، از حضور یک گربه بازیگوش روی میز کنفرانس خنده اش گرفته بود و واکنش خود را نسبت به این مسئله، با خنده های بلند نشان داد.
در این زمان، افسر مطبوعاتی تیم ملی برزیل یا همان مدیررسانه ای، در حالیکه کنار وینیسیوس نشسته بود، به طرز عجیبی و با چنگ زدن به بدن این گربه، او را از روی میز نشست خبری به پایین پرتاب کرد.


او با برداشتن این گربه و پرتاب آن به روی زمین، خبرنگاران را شوکه کرد. افسر مطبوعاتی تیم ملی برزیل نیز در واکنش به اعتراض خبرنگاران، نحوه پرتاب این گربه را دوباره شبیه سازی کرد تا اینگونه نشان دهد که کار خاصی انجام نداده و تنها این گربه را از روی میز برداشته است.
در ویدیوهای منتشر شده از این نشست، صدای تعجب اصحاب رسانه حاضر در این کنفرانس خبری از حرکت خشن مدیررسانه ای برزیل به وضوح شنیده می شد، در حالی که وینیسیوس از خنده منفجر شده بود، افسر مطبوعاتی به سرعت از خبرنگاری خواست تا سؤال بعدی را بپرسد.

هواداران در شبکه های اجتماعی نیز از اقدام این مسئول مطبوعاتی شوکه شدند و یک نفر در توییتر خود با تعجب فراوان نوشت: چرا گربه را پرت کرد؟؟؟
دیگری اضافه کرد: این افسر مطبوعاتی مجبور نبود که گربه بیچاره را اینطور پرتاب کند.

و سومی گفت: چرا اون گربه را اینطوری پرتاب کرد؟ الان دیگر آرزو می کنم که برزیل جام جهانی را نبرد.


تعداد زیادی از کاربران در فضای مجازی نیز اعلام کرده اند به دلیل حرکت وحشیانه افسر مطبوعاتی برزیل با این گربه، آرزوی شکست سلسائو را دارند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید