خبر ورزشی/ با بازگشت پیمان بابایی به روزهای خوب ریکاردو ساپینتو در یک دو راهی قرار گرفته بود که در دربی به پیمان بابایی میدان دهد یا امیر ارسلان مطهری.

ریکاردو ساپینتو معمولا بازیکنان اصلی تیمش را به خاطر مصدومیت یا محرومیت از ترکیب خارج نمی‌کند.
در بازی با فولاد سرمربی تیم استقلال به جای عارف غلامی که به دستور باشگاه اردوی تیم را ترک کرده بود، به محمد حسین مرادمند بازی داد که این مدافع باتجربه نمایش خوبی داشت. اما در بازی بعدی در برابر ذوب آهن با بازگشت عارف غلامی بار دیگر نوبت بازی به این بازیکن رسید. اما به نظر می‌رسد این بار سرمربی تیم استقلال برای انتخاب مرد تعیین کننده تیمش در خط حمله سنت شکنی خواهد کرد.

مصدومیت پیمان بابایی موجب شد تا ریکاردو ساپینتو در بازی با هوادار به امیر ارسلان مطهری بازی دهد که این بازیکن سازنده تک گل تیمش بود. ادامه مصدومیت پیمان بابایی موجب شد تا در دیدار با نساجی هم امیر ارسلان مطهری به میدان برود که در این بازی برای تیمش گلزنی کرد و موجب قهرمانی استقلال شد.
با بازگشت پیمان بابایی به روزهای خوب ریکاردو ساپینتو در یک دو راهی قرار گرفته بود که در دربی به پیمان بابایی میدان دهد یا امیر ارسلان مطهری. با وجود گلزنی امیر ارسلان مطهری در بازی دوستانه امروز با نفت مسجد سلیمان به نظر می‌رسد مرد شماره یک تیم استقلال در خط حمله مشخص شده است. امیر ارسلان مطهری. چینشی که به نظر می‌رسد پیمان بابایی هم به آن احترام می‌گذارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید