میزان/  پیشکسوت تیم فوتبال تراکتور گفت: خمز مربی باتجربه‌ای است و اگر حمایت نشود کار ممکن است برای او هم گره بخورد.
اسماعیل حلالی در خصوص انتصاب پاکو خمز به عنوان سرمربی جدید تراکتور اظهار داشت: باشگاه تراکتور انتخاب خوبی داشته و قطعاً مربی که سابقه هدایت رایو وایکانو و تجربه حضور‌ در لالیگا را در کارنامه دارد می‌تواند کلاس باشگاه را دو چندان کند، اما اگر از مربی حمایت نشود به هیچ جا نخواهیم رسید.
وی افزود: زنوزی مدیرعامل بسیار با تجربه‌ای است. تراکتور همواره مربیان بزرگی به تیم آورده، اما نتوانسته نتیجه دلخواه را بگیرد، چرا؟ چون حمایت‌ها از تیم کم است. جایی که بازیکن سالاری حرف اول را می‌زند قطعاً اگر مورینیو هم بیاورند تیم نتیجه نمی‌گیرد. کجای دنیا بازیکن اجازه دارد شخصاً به باشگاه تماس بگیرد و از مربی گلایه کند؟
پیشکسوت تیم فوتبال تراکتور تصریح کرد: قربان بردیف سرمربی خوبی بود، اما بنا به دلایلی نتوانست در تیم نتیجه بگیرد و مقصر این اتفاقات در اختیار نداشتن امکانات لازم و همینطور نداشتن حامی بود. باید از دوران برانکو در پرسپولیس درس بگیریم. پرسپولیس زمانی که او را آورد همه گفتند فقط حرف برانکو و او تمام مشکلات اعم از بازیکن سالاری را از بین برد و در کنارش به بازیکنانش احترام و عزت می‌داد.
حلالی در پایان خاطر نشان کرد: من برای خمز آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بتواند این مشکلات درون باشگاه را حل کند و در کنارش باشگاه تراکتور به او فرصت دهد تا در آرامش کارش را انجام دهد، زیرا این فصل قهرمانی تراکتور دور از ذهن به نظر می‌رسد و باید او را برای فصل بعدی آماده کنند. از صمیم قلب برای تراکتور آرزوی موفقیت دارم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید