آخرین خبر/ سرمربی جدید تراکتور اولین روز کاری خود در تبریز را نسبتا پرمشغله سپری کرد.
به گزارش فوتبالی، ساعت ۲:۵۵ بامداد دیروز، پرواز حامل سرمربی اسپانیایی تراکتور در فرودگاه شهید مدنی تبریز به زمین نشست. باتوجه به عدم اطلاع‌رسانی باشگاه تراکتور و همچنین دیرهنگام بودن زمان پرواز به جز یکی دو نفر از مسئولان تراکتور و محمد نصرتی تقریبا هیچ کس دیگری در فرودگاه حاضر نبود تا مرد اسپانیایی برخلاف بسیاری از همتایان سابق خود در سکوت کامل وارد تبریز شود. 
خمز بعد از ورود به تبریز به باشگاه تراکتور رفت تا همراه با مدیر برنامه خود در جلسه‌ای با سرپرست مدیرعاملی این تیم شرکت کرده و عکس یادگاری بامدادی خود با پیراهن تراکتور را نیز بگیرد. معارفه‌ای سرصبحی که بسیار شبیه به معارفه زوونیمیر سولدو سرمربی ناکام کروات قرمزها بود و زمانی که اکثر تی‌تی‌ها خواب بودند، تصاویر آن در رسانه رسمی باشگاه، در ساعت ۴:۴۵ صبح منعکس شد. البته که هیچ یک از پرشورها دوست ندارند این شباهت در معارفه با سرمربی کروات به شباهت با نتایج این سرمربی نیز بینجامد و به مرد اسپانیایی برای اوج گرفتن تیمشان بسیار امیدوارند.
تقریبا حوالی ظهر پنجشنبه بود که تصاویر بازدید خمز از امکانات باشگاه تراکتور منتشر شد و سرمربی سابق رایو وایکانو از هتل، زمین‌های تمرینی، رختکن، اتاق پزشکی، سالن بدنسازی و اتاق فیزیوتراپی تیم جدیدش دیدن کرد و درنهایت کلید اتاق سرمربی که تا چندی پیش در اختیار قربان بردیف بود را تحویل گرفت.
بعد از بازدید از امکانات نوبت به معارفه خصوصی خمز با اعضای تیم رسید و سرمربی اسپانیایی در اولین صحبت‌های خود پس از حضور در تبریز در جمع بازیکنان اظهار داشت که از حضور در تراکتور ذوق زده است و ماجراجویی تازه‌ای در دوران کاری خود را آغاز می‌کند. او گفت که می‌خواهد با ارتقای سطح فنی تیم و سطح کیفی بازیکنان به موفقیتی دست یابد که تاکنون حاصل نشده است. 
آخرین پرده از اولین روز کاری سرمربی تراکتور حضور او در دیدار تدارکاتی تیمش مقابل عقاب تبریز بود و مربی اسپانیایی عملکرد شاگردان جدیدش در این بازی را زیرنظر گرفت. دیداری که با برتری ۴ گله تراکتور به پایان رسید.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید