ورزش 3/ ارلینگ هالند، ستاره منچسترسیتی، می‌گوید بی‌صبرانه منتظر شروع دوباره رقابت‌های باشگاهی است.
غیبت تیم ملی نروژ در جام جهانی 2022 قطر باعث شد که ارلینگ هالند فرصت کافی برای استراحت و جمع کردن قدرتش برای ادامه فصل را داشته باشد. 
این بازیکن از زمان پیوستن به منچسترسیتی در تابستان امسال نقش مهمی را در این تیم ایفا کرده و موفق شده رکوردهای بسیاری را به نام خودش به ثبت برساند. 
او در حالی که تنها در 18 بازی برای تیم پپ گواردیولا به میدان رفته اما موفق شده است 23 گل برای این تیم به ثمر برساند و حالا مشتاق است که بار دیگر درخشش خودش در زمین بازی را به نمایش بگذارد. 
این ستاره نروژی در گفتگو با نشنال نیوز اظهار داشت:« از این فرصت برای بازسازی استفاده کردم. البته که هر بازیکنی دوست دارد در جام جهانی به میدان برود. این رویای من است که بتوانم برای تیم ملی کشورم در جام جهانی به میدان بروم و سخت تلاش خواهم کرد تا روزی به این رویا دست پیدا کنم.»

او با اشاره به فرصتی که برای استراحت داشت گفت:« این وقفه برای من بسیار خوب بود. این زمان را داشتم که استراحت کنم، ذهنم را برای چند هفته از فوتبال دور کنم و خودم را در بهترین شرایط ممکن برای بازگشت قرار بدهم. نمی‌توانم برای شروع دوباره صبر کنم. بی‌صبرانه منتظر بازگشت هستم.»
هالند با ابراز رضایت از شرایطش در سیتی اضافه کرد:« همه چیز مثبت است. به خوبی در این تیم و در این لیگ جا افتادم و از نحوه شروع حضورم در اینجا بسیار خوشحال و راضی هستم. اما مسئله من نیستم، بلکه تیم است. نیم فصل دوم اهمیت بسیار زیادی دارد. ما موقعیت خوبی داریم و عملکرد خوبی هم ارائه کردیم اما همچنان دوم هستیم و دوست نداریم دوم بمانیم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید