آخرین خبر/ سرمربی آبی‌های پایتخت از روزی که به فوتبال ایران آمده، یک عادت ویژه داشته است. اینکه تا حد امکان، تمرینات تیم او مهمان غریبه‌ای نداشته باشد.
به گزارش فوتبالی، تمرینات تیم فوتبال استقلال با دستور ساپینتو به صورت کاملاً مخفیانه و دور از چشم تمام افراد غیرمسئول برگزار می‌شود. مربی پرتغالی به قدری روی این موضوع حساسیت دارد که برای مثال، دیروز و در بازی دوستانه استقلال و نفت مسجدسلیمان، پدر مهدی مهدی‌پور هافبک آبی‌ها اجازه پیدا نکرد این بازی را از نزدیک تماشا کند.
ساپینتو همواره برای مخفی نگه داشتن تمرینات تاکتیکی تیمش حساسیت زیادی دارد و گفته می‌شود یکی از وظایف افرادی  که کنار تیم هستند، این است که حواسشان به اطراف باشد تا هیچ غریبه‌ای، حتی از فاصله دور و با دوربین هم نتواند تمرین آبی‌ها را دید بزند.
با توجه به اینکه استقلال در شروع مجدد لیگ باید به مصاف پرسپولیس برود و امتیازهای این بازی، اهمیت فوق‌العاده زیادی برای آبی‌ها دارد، ساپینتو دوست ندارد نقشه‌هایش برای این بازی لو برود و به همین دلیل، حساسیت او در روزهای اخیر، به نسبت گذشته، بسیار بیشتر شده است و باید دید حساسیت او، در دربی نتیجه خواهد داد یا نه.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید