خبر ورزشی/ یکی از بازیکنان تیم استقلال که وضعیت حضورش در تمرینات و مسابقات این تیم هنوز به طور قطع مشخص نیست این روزها به سوژه مسئولان باشگاه پرسپولیس تبدیل شده است.
محمد محبی، مهاجم جوان تیم استقلال که با به ثمر رساندن چهار گل برای این تیم در یازده مسابقه این فصل در حال حاضر بهترین گلزن تیم استقلال محسوب می‌شود در طول هفته های اخیر به علت بروز پاره‌ای مشکلات برای حضور در تمرین و مسابقات شرایط نامشخصی داشته است.
با اعلام باشگاه سانتا کلارا (که محبی با انتقال قرضی از این تیم پرتغالی به استقلال پیوسته) قرار بوده باشگاه استقلال در موعد زمانی مشخصی مبلغ انتقال قرضی را به حساب این باشگاه واریز کند اما چندی قبل(روز دوازدهم آذر) عنوان شد محبی به درخواست باشگاه سانتا کلارا حتی اجازه تمرین با استقلال را هم ندارد اما این بازیکن در طول روزهای پس از آن علاوه بر تمرین با استقلال، در دیدار دوستانه مقابل نفت مسجد سلیمان هم به میدان رفت.
نکته حائز اهمیت در این باره این که با نزدیک شدن به دیدار حساس پرسپولیس مقابل استقلال، یپرسپولیسی ها به شدت پیگیر وضعیت این بازیکن شده‌اند تا درباره حضور یا عدم حضور محبی در ترکیب تیم استقلال برای دربی اطلاعات دقیق تری کسب کنند.
در شرایطی که در این مدت از باشگاه استقلال و اعضای هیئت مدیره این مجموعه خبر دقیق و رسمی‌در رابطه با برطرف شدن حتمی‌مشکل محبی منتشر نشده اما مسئولان استقلال چندی قبل به شکل تلویحی اعلام کردند محبی مشکلی برای همراهی استقلال ندارد.
لازم به ذکر است؛ با توجه به گلزنی محبی در هفته های آخر لیگ برتر، کادر فنی پرسپولیس برای مهار این بازیکن برنامه های ویژه ای در نظر دارد و از طرفی بودن یا نبودن این بازیکن در کادر بازیکنان استقلال می‌تواند اهمیت زیادی برای یحیی گل محمدی در چینش ساختار دفاعی پرسپولیس برای دربی داشته باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید