ورزش 3/ تیم‌های مطرح حاضر در جام جهانی همراه تیم خود یک یا چند آرایشگر چیره دست را به قطر برده‌اند.
جام جهانی طولانی‌ترین تورنمنت ترکیبی از نظر مدت زمانی است که تیم‌ها در یک اردوی طولانی سپری می‌کنند، بنابراین کشورهای شرکت‌کننده تمایل دارند تا حداقل یک ماه نیازهای بازیکنان را برآورده کنند و از جمله این نیازها می‌توان به آرایشگر اشاره کرد.

علیرغم پیشرفت فناوری و اختراع بهترین ماشین های آرایشگری، بازیکنان همیشه "آرایشگر خصوصی" را ترجیح می‌دهند. از این رو، مسئولان تیم های شرکت کننده در جام جهانی قطر علاقه‌مند بودند تا بهترین آرایشگاه‌ها را برای بازیکنان در طول دوره مسابقات فراهم کنند؛ چه با بردن آنها از کشورهایشان به عنوان بخشی از تیم یا کمک گرفتن از متخصصان آرایشگری قطر و امارات.

اتحادیه فوتبال آرژانتین از سال گذشته یک آرایشگاه تخصصی برای بازیکنان تیم ملی فراهم کرده است.دنی، آرایشگر آرژانتین هم اکنون در جام جهانی کنار بازیکنان تیم ملی آرژانتین حضور دارد و قبل از هر مسابقه موهای بازیکنان را کوتاه می‌کند و عکس‌های آن را در صفحات شخصی خود در شبکه اجتماعی منتشر می‌کند.

 
بازیکنان برزیلی نیز همیشه به خاطر مدل موی عجیب و متفاوتشان به خصوص در جام جهانی شهرت دارند. هیچکس ظاهر عجیبی را که رونالدو در فینال جام جهانی 2002 با آن جهان را شگفت زده کرد فراموش نمی کند. از این رو تیم ملی برزیل راضی به همراهی تنها یک آرایشگر در ماموریت این تیم نشد و از آغاز جام جهانی چندین آرایشگر مشهور ریودوژانیرو به قطر رفته‌اند. چهار آرایشگر برزیلی شب گذشته در اردوی سلسائو حضور داشتند تا ملی پوشان را پیش از دیدار خود با کرواسی در مرحله یک چهارم نهایی آماده کنند.


تیم ملی مراکش نیز تصمیم گرفت از یک آرایشگر تونسی به نام «ربی» که ساکن دبی امارات است کمک بگیرد.
همچنین فدراسیون اروگوئه با یک آرایشگر ویژه به نام کریستین گومز، قرارداد بست و او علاقه داشت بازیکنانی مثل سوارز و کاوانی را متفاوت‌تر از قبل نشان دهد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید