ورزش 3/ ووت وگهورست، مهاجم 30ساله هلندی که در اواخر نیمه دوم بازی مقابل آرژانتین وارد بازی شد دو گل به ثمر رساند تا کار به وقت‌های اضافه کشیده بشود.
دیدار امشب آرژانتین و هلند درحالیکه تا دقیقه 83 با برتری 2-0 آلبی‌سلسته ادامه داشت با لطف درخشش یک تعویض طلایی لوئیس فن‌خال که تا پایان وقت قانونی بازی دو گل به ثمر رساند با تساوی 2-2 وارد وقتهای اضافه شد.
در دقیقه 78 بازی یعنی 5 دقیقه بعد از گل دوم آرژانتینی توسط لیونل مسی هلند به دستور فن‌خال تعویضی انجام داد و ووت وگهورست، مهاجم 30ساله باشگاه بشیکتاش به جای ممفیس دیپای وارد زمین شد.
پنج دقیقه از این تعویض گذشته بود که این مهاجم هلندی گل اول خودش و هلند را به ثمر رساند. برگهویس که او هم به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده بود با یک سانتر زیبای کات‌دار توپ را روی تیر اول رسال کرد. ضربه سر عالی این مهاجم 30ساله از امی مارتینز عبور کرد تا اختلاف به یک گل کاهش بیابد.
اما این پایان کار مهاجم هلندی که در ترکیه و بین هواداران بشیکتاش بسیار محبوب است نبود. درحالیکه 11 دقیقه از وقتهای تلف‌شده انتهای بازی گذشته بود و هیچکس انتظار نداشت گلی به ثمر برسد کوپ‌ماینرز پشت یک ضربه آزاد ایستاد. او و هلندی‌ها با یک حرکت تمرین شده توپ را وارد دروازه یاران مسی کردند.
کوپ‌ماینرز توپ را از کنار دیوار دفاعی آلبی‌سلسته به وگهورست رساند و او با یک چرخش و محو کردن یار مستقیمش انزو فرناندز استادیوم لوسیل را منفجر کرد تا بازی 2-2 شده و به وقتهای اضافه نیم ساعته کشیده شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید