ورزش 3/ ممفیس دپای می‌گوید از حذف هلند خیلی ناراحت است اما اعضای این تیم باید به خودشان افتخار کنند.
ممفیس دپای، ستاره تیم ملی هلند پس از شکست به آرژانتین در مورد این بازی گفت: مسابقه سختی بود. دو گل عقب بودیم، باخت را باور نکردیم و دو گل فوق العاده زدیم. ناراحتم چون در پایان در ضربات پنالتی شکست خوردیم.
وی در مورد تقابلش با مسی بیان کرد: مسی برای من بهترین بازیکن جهان است. او را نمی‌توان متوقف کرد. او یک اسطوره است. برای او در مسابقات آینده آرزوی موفقیت می‌کنم. آنها بازی خوبی انجام دادند اما ما نیز عالی بودیم.
ستاره هلندی در توصیف ناراحتی‌اش گفت: البته که دلم می‌خواهد گریه کنم. این فوتبالی است که ما با دل بازی می‌کنیم. شما به عنوان یک فوتبالیست خیلی فداکاری می‌کنید. فقط بحث یک مسابقه نیست و آماده سازی زمان زیادی می‌برد. در رختکن احساسات و اشک‌های زیادی ریخته شد اما ما باید به خودمان افتخار کنیم و این چیزی است که به هم گفتیم.
دپای اضافه کرد: ما لیست خوبی از بازیکنان داریم و کشور کوچکی هستیم. دیدید که ورزشگاه سفید و آبی (رنگ پرچم آرژانتین) بود؛ اما ما همیشه خیلی جلو می‌رویم و استعدادهای زیادی داریم. مطمئنم آینده بهتر خواهد بود.
او در پایان گفت: انتظار بردم داشتم. روز سختی بود، اما باید از اتفاقات گذشته درس بگیریم. بازیکنان جوانی داریم که می‌توانند چیزهای زیادی یاد بگیرند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید