ورزش 3/ سیاوش یزدانی فاصله چندانی تا فسخ قرارداد با استقلال ندارد و ممکن است این خبر تا ساعتی دیگر به صورت رسمی اعلام شود.
جدایی سیاوش یزدانی از استقلال، این خبری است که پس از کنار گذاشته شدن او توسط ساپینتو، هر روز رنگ و بوی جدی تری به خود می گرفت. مدافعی که یک بار طعم کاپیتان بودن در جمع آبی پوشان را چشید اما این بازوبند هرگز برای او خوش یمن نبود و حالا مدافع جنجالی آبی ها فاصله چندانی تا جدایی از تیم ندارد.
ریکاردو ساپینتو روز گذشته شمشیر را برای سیاوش از رو بست. او صراحتا اعلام کرد که نیازی به یزدانی ندارد و این بازیکن بهتر است با جدایی از استقلال، هم خودش را خوشحال کند و هم اینکه فضا را برای جذب یک بازیکن جدید باز بگذارد. با وجود این صحبت های صریح، اما یزدانی تا همین امروز تمایلی به جدایی از جمع آبی پوشان نداشت و قصد داشت تا پایان قراردادش در این تیم بماند.
با این حال، شرایط به سمتی پیش رفت که یزدانی نیز به درهای خروج از باشگاه نزدیک و نزدیک تر شد. او در حال سپری کردن آخرین جلساتش با مدیران استقلال است. دو طرف به دنبال یافتن راهکاری هستند تا قرارداد سیاوش با رضایت دو طرفه فسخ شود و آبی ها بتوانند بازیکن جدیدی را جذب کنند.

 سیاوش یزدانی در لیگ‌های هفدهم و هجدهم در تیم سپاهان حضور داشت.


ژوزه مورایس در نشست خبری امروز خود، پالس های جذب سیاوش را داد. او در خصوص این بازیکن گفت: یزدانی بازیکن خوبی است، اگر ساپینتو تصمیم گرفته که او را کنار بگذارد من نمی‌توانم راجع به آن نظر بدهم ولی چنین بازیکن باکیفیتی را تیم‌ها دوست دارند به خدمت بگیرند، به خصوص وقتی که دو مدافع خود را از دست داده باشیم.
با توجه به صحبت های سرمربی پرتغالی، احتمال پیوستن یزدانی به باشگاه سابقش بیشتر از سایر تیم هاست. در لحظه نگارش این خبر، کاروان سپاهانی ها ساری را به مقصد اصفهان ترک کرده اند و سیاوش به دنبال این موضوع است که تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی، قراردادش را فسخ کند و در روزهای پیش رو به عنوان بازیکن آزاد راهی سپاهان شود.
البته خارج کردن نام یزدانی، به معنای جذب یک بازیکن جدید برای استقلال خواهد بود. رضایی امروز در سفر به اصفهان، تراکتور را همراهی نکرده و فتح‌الله‌زاده به دنبال جبران شکست در پرونده جذب ریکاردو آلوز است. باید دید در فاصله 3 ساعت تا بسته شدن پنجره زمستانی، آبی ها با معادله سیاوش – کاوه چه خواهند کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید