ورزش 3/ جیمی فلوید هاسلبنک اعتقاد دارد که منچستر سیتی گزینه اول قهرمانی این فصل لیگ برتر انگلیس است.
 جیمی فلوید هاسلبنک، اسطوره چلسی و کارشناس شبکه اسکای اسپورت درباره قهرمان احتمالی لیگ برتر صحبت کرد و ضمن بیان پیش‌بینی خود در این خصوص، ترس‌های آرسنال در ادامه فصل را به زبان آورد.
با وجود برتری پنج امتیازی آرسنال نسبت به منچسترسیتی، او معتقد است که شاگردان پپ گواردیولا در نهایت به توپچی‌ها می رسند. هاسلبنک که به عنوان کارشناس برای اسکای اسپورت کار می‌کند، اعتراف کرد که تیم میکل آرتتا او را شگفت‌زده کرده است.
با این حال، او اصرار داشت که آن‌ها در مقطعی از این فصل "روزگار بدی" خواهند داشت که می‌تواند باعث شود آن‌ها صدر جدول از دست بدهند و عنوان قهرمانی را به منچستر سیتی واگذار کنند.
او در این خصوص گفت: "آرسنال خیلی خوب کار می کند و آن‌ها همچنان مرا غافلگیر می‌کنند. آن‌ها عالی بودند و فوتبال واقعاً خوبی بازی می‌کنند، اما من فکر می‌کنم که زمان بدی در انتظار آن‌ها باشد، شاید دو یا سه باخت متحمل شوند و سپس خواهیم دید که چگونه واکنش نشان خواهند داد.
هاسلبنک درخصوص اینکه از نظر او چه تیمی قهرمان می‌شود، اظهار داشت: "گزینه مورد علاقه من منچسترسیتی است اما من قدم به قدم و با گذشت زمان می‌توانم بگویم که شاید امسال، سال آرسنال باشد."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید