ورزش 3/ محمد نصرتی می‌گوید تراکتور برای پیروزی به اصفهان رفته است.
محمد نصرتی مربی تیم تراکتور پیش از سفر تراکتوری‌ها به اصفهان در خصوص این بازی اظهار نظر کرد.
* تمرینات منظمی داشتیم
نصرتی در ابتدای صحبت‌هایش گفت: به دلیل فشردگی برنامه امروز تیم و آقای خمز، من به جای ایشان در نشست خبری شرکت کرده‌ام. خدا را شکر شرایط تراکتور خوب است و ما تمرینات منظمی را در طول هفته پشت سر گذاشته‌ایم.
* تفکرات تارتار را می‌شناسیم
وی با بیان اینکه امیدوارم با انجام بازی خوب سه امتیاز را کسب کنیم، افزود: بازیکنان‌مان با انگیزه تمرین کرده‌اند. ما نسبت به حریف و تفکرات آقای تارتار شناخت نسبی داریم. نکته حائز اهمیت در خصوص بازی فردا، کیفیت مطلوب چمن ورزشگاه فولاد شهر است که اجازه انجام بازی خوب و تاکتیکی را به دو تیم می‌دهد.
* گل‌گهر تیم خوب و بزرگی است 
نصرتی با اشاره به اینکه در بازی گذشته مقابل گل گهر هم مستحق پیروزی بودیم، توضیح داد: گل گهر تیم خوب و پرمهره‌ای است که یکی از مربیان پرافتخار فوتبال ایران را در اختیار دارد. هر دو تیم در این دیدار فرصت‌های گلزنی داشتند، ولی به نظرم موقعیت‌های تراکتور بهتر بود.
* ما روی پنالتی حساس شدیم
وی افزود: باتوجه به اینکه در جام حذفی با دو پنالتی از مسابقات حذف شده بودیم، تیم ما روی پنالتی حساس است و متاسفانه در بازی قبلی پس از دریافت گل روی پنالتی، هارمونی تراکتور از بین رفت و گل دوم را هم دریافت کردیم. با این حال سریع به بازی برگشته و ضمن جبران گل خورده، موقعیت‌های بسیار خوب گلزنی هم ایجاد کردیم.
* آماده بازی ذوب‌آهن هستیم
وی با بیان اینکه تراکتور از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی قرار دارد، خاطرنشان کرد: پس از تساوی هفته گذشته، با صحبت‌های آقای خمز و آنالیز ایشان از تیم حریف، به خوبی آماده دیدار با ذوب آهن شده‌ایم.
* پرشورها رکن اصلی موفقیتمان هستند
نصرتی در خصوص بازگشت هواداران به ورزشگاه‌ها، گفت: هواداران تراکتور که لقب پرشورها را به خود اختصاص داده‌اند، رکن اصلی تیم هستند و ما دلگرم به حضور آنان هستیم. امیدوارم هر چه سریع‌تر شاهد حضور آنان باشیم. قطعا انگیزه آقای خمز و تمام اعضای تیم با دیدن هواداران در ورزشگاه‌ها بیشتر می‌شود.
* امیدوارم هواداران ما را کمک کنند
وی افزود: هواداران یار دوازدهم ما هستند و امیدوارم همچون فصل قبل، امسال نیز ما را حمایت کنند تا در پایان به آن هدفمان که قرار گرفتن در بین تیم‌های بالای جدول است، دست یابیم و جواب محبت هواداران را بدهیم.
* متاسفانه از داروی متضرر شدیم
مربی تراکتور در پایان اظهاراتش، گفت: ما همیشه به داوران احترام می‌گذاریم، اما متاسفانه در بازی‌های اخیر از حیث داوری متضرر شده‌ایم و در بازی گذشته نیز داور و کمک‌اش در اخراج بازیکن ما کمی عجله کردند. امیدوارم داوران با حساسیت بیشتر بازی‌های ما را قضاوت کنند تا از این حیث متضرر نشویم و تمام تمرکز ما روی مسائل فنی باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید