ورزش 3/ سرمربی تیم فوتسال مس سونگون تاکید کرد که در‌‌ بازی امروز، زور تیمش به داوری نرسید.
 مس سونگون در دیداری که جنجال داوری زیادی داشت با نتیجه سه بر دو مغلوب کراپ شد تا قهرمانی این تیم در لیگ برتر فوتسال به هفته‌های بعد موکول شود. اسماعیل تقی‌پور بعد از این بازی گفت: ما اتفاقات این بازی را پیش‌بینی کرده بودیم و می‌دانستیم که قرار نیست نتیجه را صرفا، مسائل فنی تعیین کنند. جوسازی‌ها از هفته‌های پیش شروع شده بود، ولی ما به بچه‌ها گفته بودیم که فقط روی بازی تمرکز کنند. از همه آن‌ها تشکر می‌کنم و خسته نباشید می‌گویم.
او‌ افزود: طبق برنامه بازی را خوب شروع کردیم و دو گل‌ نیز پیش افتادیم. به یک باره اما ورق بازی برگشت. کارت‌های بی‌مورد و اخراج های بی‌دلیل تمرکز تیم را بر هم زد ولی با این حال بازی را کنترل کردیم. نیمه دوم جور دیگری آغاز شد، جایی که دیگر حریف اصلی ما داخل زمین نه، بلکه کنار زمین بود.
سرمربی مس سونگون تاکید کرد: هرچه نیمکت حریف فشار را بیشتر می‌کرد داوری تاثیر‌گذار‌تر می‌شد. دیگر مهم نبود خطا را کدام تیم کرده چون در هر حال سوت به ضرر ما زده می‌شد و از این جا به بعد بود که دیگر زورمان به داوری نرسید و بازی کاملا از حالت فنی در آمد. من صراحتا اعلام می‌کنم که برای بازی بعدی هم‌ نگرانم. همه سه اخطاره‌های ما را هدف گرفتند‌. انگار با مهره‌های شطرنج بازی می‌کردند و ما بازی با این سبک را بلد نبودیم.
تقی‌پور در پایان با اشاره به فاصله امتیازی مناسب تیمش در صدر یادآور شد: ‌برای بازی بعدی دستانمان را بستند ولی تیم غیرتمندی‌ داریم که با شش امتیاز اختلاف در صدر است و این در فاصله سه هفته مانده به پایان کار، چیز کمی نیست. روی جشن قهرمانی‌‌ تمرکز‌‌ کرده‌ایم و قهرمانی پنجم‌، هدیه ما به هواداران آذربایجان خواهد بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید