ورزش 3/ زمان زیادی تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران باقی نمانده و استقلال برخلاف وعده مدیرعاملش، هنوز بازیکنی را جذب نکرده است.
کمتر از 100 دقیقه تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران باقی مانده است. پنجره ای که به کام استقلال خوش نبوده و آبی ها نتوانستند اهداف بزرگ خود را جذب کنند و زمان زیادی تا خرید 2 بازیکنی که فتح‌الله‌زاده قول آن را داده بود، باقی نمانده است.
ریکاردو آلوز هدف اصلی استقلال در بازار زمستانی بود. مدیرعامل آبی ها حتی در یک برنامه تلویزیونی برای همتای تبریزی خود کری خواند که قراردادها را خوب بخواند چرا که ممکن است بازیکنی از تراکتور راهی تهران شود. اما همین هشدار ناشیانه از سوی فتح‌الله‌زاده کافی بود تا مدیران تراکتور با بازنویسی قرارداد بهترین پاسور لیگ، او را در تیم خود حفظ کنند.
پیش از این نیز فتح‌الله‌زاده مدعی شد در حال مذاکره با مهاجم اسبق اورتون و منچسترسیتی است، اما در ادامه مشخص شد که به دلیل داشتن پرونده قطعی خارجی در دادگاه  فیفا، استقلال نمی تواند بازیکن خارجی جذب کند و تنها بازیکنان غیر ایرانی که در لیگ برتر شاغل هستند، می توانند به جمع آبی پوشان اضافه شوند.
با این حال، مدیران استقلال دست از تلاش برنداشته و به دنبال جذب گزینه مناسبی هستند تا از زیر فشار انتقادات هواداران خارج شوند. سیاوش یزدانی برای جدایی از تیم و فسخ قراردادش با مدیران باشگاه به توافق رسیده تا یک جای خالی در فهرست بازیکنان بزرگسال تیم ایجاد شود و آنها بتوانند حداقل یک بازیکن را جذب کنند.
گفته می شود که در حال حاضر، کاوه رضایی اصلی ترین گزینه استقلال است. او با هواپیمای تراکتور راهی اصفهان نشده و گفته می شود قراردادش را نیز فسخ کرده است. البته این فقط شایعات فضای مجازی است که همواره در زمان بازار نقل و انتقالات به گوش می رسد.
فتح‌الله‌زاده که وعده داده بود 2 بازیکن جذب می کند و هواداران با شنیدن نام آنها به هوا می پرند، زمان زیادی تا تحقق وعده اش ندارد، مدیرعامل خوش مصاحبه آبی ها قول ترکاندن بمب را داده بود ولی هیچ خبری پیرامون این باشگاه به گوش نمی رسد. مگر اینکه گزینه های مورد نظر او بازیکن آزاد باشند که می توانند حتی پس از بسته شدن پنجره زمستانی نیز به استقلال بپیوندند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید