ورزش 3/ استقلال امروز در مصاف با ملوان نشان داد، با هافبک های فعلی می تواند در ایجاد موقعیت یکی از بهترین تیم ها در لیگ برتر باشد.
 استقلال مصاف با ملوان همان استقلال پیش از تعطیلات جام جهانی بود. تیمی که اگر چه موقعیت های متعددی را از دست می داد اما در ایجاد موقعیت بهترین تیم از نگاه سایت های آنالیز بازی های لیگ برتر بود.
استقلال 4 گل به ملوان زد. تیمی که پیش از بازی با استقلال به یک تیم خوب در لیگ برتر تبدیل شده بود و چند هفته بود که نمی باخت و حتی از سپاهان هم امتیاز گرفت. استقلال 4 گل به ملوان زد و چند موقعیت خوب دیگر هم خلق کرد و از سویی دردقایقی که ملوان با شروع نیمه دوم برای جبران گل های خورده تلاش می کرد، به خوبی از مهار حملات حریف بر آمد و این به خاطر نمایش خوب مردان خط میانی استقلال بود.
زیبر نیک نفس به جای روزبه چشمی و زوج سعید مهری و آرش رضاوند در میانه میدان. با وجود اینکه آرش رضاوند به دلیل درگیری با یک مصدومیت کهنه کمی از شرایط آرمانی دور بود، هافبک های استقلال در موقعیت سازی خوب عمل کردند. دو گل از 4 گل تیم استقلال در این بازی روی پاس های سعید مهری به ثمر رسید. هافبکی که نشان داد در بازی رو به جلو می تواند خوب باشد. او در محوطه جریمه ملوان محمد محبی را خوب دید و پاس بی نقص این بازیکن را محمد محبی با یک شوت تبدیل به گل کرد و در ادامه روی یک ضربه ایستگاهی ضربه سعید مهری دقیقا روی سر روزبه چشمی فرود آمد و کاپیتان استقلال بار دیگر گلزنی کرد.
سعید مهری حالا تبدیل به همان هافبکی شده است که ریکاردو ساپینتو می خواهد. موثر در گردش توپ و دید خوب در بازی و پاس های طلایی برای رسیدن به گل. با این پاس ها بعید است در ادامه ریکاردو ساپینتو از سعید مهری در ترکیب تیم استفاده نکند و از سویی بخواهد به خاطر عدم بکارگیری آلوز ناراحت شود. سعید مهری این پاس گل ها را در ادامه مسیر هم تکرار کند تبدیل به بهترین پاسور استقلال خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید