خبر ورزشی/ هر روز جزییات جدیدی از وضعیت دنی آلوز در رسانه‌ها منتشر می‌شود.
دنی آلوز مدافع سابق بارسلونا و سویا همچنان سوژه اول رسانه‌های اسپانیا است چرا که هر روز و حتی هر لحظه جزییات جدیدی از پرونده او در رسانه‌ها منتشر می‌شود.
مدافع سابق تیم ملی برزیل متهم به تعرض جنسی در حادثه‌ای است که در ۳۰ دسامبر رخ داد و بابت آن بدون پذیرفتن قید وثیقه تا زمان برگزاری دادگاه اصلی خود در بازداشت به سر می‌برد.
افراد مختلف از خانواده او به حمایت از دنی پرداخته‌اند از جمله برادر او، «نی» که همه ماجرا را یک توطئه می‌داند.
در همین حال جزئیات حادثه نیز به سرعت در رسانه‌ها منتشر شد. روزنامه «مارکا» به نقل از وکیل زن شاکی نوشت که موکل او تحت درمان روانشناسی به سر می‌برد و قرص خواب مصرف می‌کند.
دنی آلوز بعد از بازداشت خود به زندانی کوچک‌تر در شهر بارسلونا منتقل شد چرا که نگرانی‌ها در مورد امنیت و سلامت او افزایش یافته بود. طبق نوشته سایت «ال‌پریودیکو» نگرانی شدیدی در مورد وضعیت سلامت روحی او وجود دارد و به همین دلیل او تحت کنترل دقیق پزشکان و مسئولان زندان قرار دارد.
این اطلاعات همچنین نشان می‌دهد که هم سلولی آلوز در زندان نیز یک برزیلی دیگر است که نام او کوتینیو است که دقیقاً نامی مشابه هم تیمی سابق دنی آلوز در برزیل و بارسلونا دارد.
هنوز برای زمان دادگاه او تاریخی مشخص نشده است. در مورد مشابه که در مورد پرونده مالی رئیس سابق بارسلونا ساندرو روسل او به اتهام فساد به زندان افتاده بود، برگزاری دادگاه او حدود دو و نیم سال طول کشید و او در تمام این مدت در زندان بود تا پرونده‌اش تکمیل شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید