ورزش 3/ با خروج محمد نژادمهدی و رناتو داسیلویرا قلب خط دفاعی سپاهان نیاز به تقویت دارد.
سپاهان تاکنون فعالیتی جهت جذب بازیکن در پنجره زمستانی انجام نداده، اما چهار بازیکن سرشناس این تیم، که محمدرضا حسینی، رناتو داسیلویرا، محمد نژادمهدی و رشید مظاهری هستند، راه جدایی در پیش گرفتند و ماجراجویی تازه‌ای را در جایی دیگر آغاز کردند.
نکته نگران‌کننده برای سپاهانی‌ها در قلب خط دفاعی رخ داده که حالا مورایس و دستیارانش از 4 انتخاب ممکن فقط 2 انتخاب دارند. با این حال، نیلسون جونیور و محمد دانشگر که از هفته سیزدهم و همین‌طور تک مسابقه جام حذفی کنار هم قرار گرفته‌اند، به خوبی انتظارات کادر فنی را برآورده کرده‌اند و هم در فاز دفاعی عملکرد خوبی ارائه می‌کنند و هم با توجه به قدرت بازی‌سازی خوبی که دارند، در بازی‌سازی به کمک سپاهان و استراتژی تیم می‌آیند.

با این حال، سپاهان در پست دفاع مرکزی نیاز به جذب بازیکن جدید دارد و سیاوش یزدانی یکی از بازیکنانی است که شرایطش به طور دقیق توسط کادر فنی پرتغالی تیم برای اضافه شدن به اردو رصد می‌شود.
با توجه به برگزاری رقابت‌های جام جهانی در میانه لیگ بیست و دوم و همینطور در پیش بودن مرحله یک هشتم جام حذفی، سپاهان تقویم فشرده‌ای را مقابل خود می‌بیند که با وجود داشتن دو بازیکن مطمئن در قلب خط دفاعی، ممکن است با مشکل مواجه شود؛ پس تا پایان مهلت پنجره زمستانی حداقل شاهد اضافه شدن یک بازیکن در این پست به جمع سپاهانی‌ها خواهیم بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید