ورزش 3/ سیامک نعمتی فردا در جلسه‌ای در باشگاه پرسپولیس حاضر خواهد شد.
سیامک نعمتی که در فهرست عدم نیاز یحیی گل‌محمدی قرار گرفته بود، در نهایت برای جدایی از این تیم با باشگاه پرسپولیس به توافق نرسید و با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، از ادامه حضورش در تیم پرسپولیس خبر داد.
با این حال، نعمتی امروز در تمرین سرخپوشان حاضر نشد و خبری هم پیرامون عدم اجازه یحیی گل‌محمدی به این بازیکن برای شرکت در تمرینات منتشر شد.
محمد محمدی، معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت این بازیکن توضیح داد: اتفاقاتی رخ داد که هواداران کاملا در جریان هستند. آقای نعمتی فردا به باشگاه می‌آیند. اینکه به او اجازه تمرین نداده‌اند، درست نیست. ایشان اصلا به تمرین نرفته است. فردا صبح ایشان با مدیربرنامه خودشان به دفتر من می‌آیند تا صحبت و هم‌فکری کنیم.
او در پاسخ به اینکه آیا نعمتی از جمع سرخپوشان جدا خواهد شد، گفت: با این شرایط فکر نمی‌کنم. باید فردا حضوری صحبت کنیم. سیامک جزء فوتبالیست‌های خوب است.
محمدی در واکنش به اینکه باشگاه پرسپولیس برای جدایی نعمتی مبلغی را از او خواسته است، گفت: جزئیات و مبلغ، یک بحث خصوصی بین بازیکن و باشگاه است. مسائلی که در رسانه‌ها بود، درست نبود‌. فردا صبح با حضور آقای نعمتی و مدیربرنامه ایشان و تصمیم آقای گل‌محمدی، به یک جمع‌بندی می‌رسیم. ما باید شأن باشگاه و شأن بازیکنی را که سرمایه ما بوده، حفظ کنیم. سعی می‌کنیم تصمیم خوبی بگیریم که همه راضی باشند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید