تسنیم/ هافبک تیم فوتبال پیکان تهران درباره حواشی دیدار این تیم مقابل مس کرمان مواردی را بیان کرد.
غلامرضا ثابت ایمانی در مورد پیروزی تیمش برابر مس کرمان گفت: در این بازی خانگی محکوم به برد بودیم تا بتوانیم شرایط‌مان را در جدول بهتر کنیم. می‌دانستیم بازی سختی داریم، ولی کادر فنی به خوبی مس را برای ما آنالیز کرده بود و خوشبختانه توانستیم از این بازی سه امتیازی مهم بگیریم. معتقدم که این برد در آینده خیلی به دردمان خواهد خورد. در کل فکر می‌کنم بهتر از مس کرمان بازی کردیم و مستحق برد بودیم.
وی راجع به ضربه پنالتی‌اش در این بازی که تبدیل به گل شد و بحثی که قبل از زدن این ضربه با تمیروف مهاجم ازبک پیکانی‌ها داشت، تأکید کرد: فکر می‌کنم ماجرای پنالتی را بیش از حد بزرگ کردند. در آن صحنه من می‌خواستم پنالتی را بزنم و تمیروف هم دوست داشت خودش پنالتی را بزند  و سر  همین صحبت کردیم، اما بحث خاصی با این بازیکن نداشتم. البته حاشیه خاصی در این مورد ایجاد نشد و نظر کادر فنی هم این بود که من پنالتی را بزنم که خوشبختانه تبدیل به گل شد. برد تیم از هر چیزی مهمتر است و با گرفتن این سه امتیاز توانستیم در رده یازدهم جدول قرار بگیریم.
ثابت ایمانی درباره بازی بعدی تیمش با نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: آنها در قعر جدول قرار دارند، ولی نباید فکر کنیم که بازی آسانی داریم. نفت بازیکنان خوبی دارد و به تازگی کادر فنی‌اش تغییر کرده است. قطعاً بازی سختی داریم، ولی در این بازی دوباره میزبان هستیم و اگر سه امتیاز این مسابقه را بگیریم عالی خواهد شد. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید