ورزش 3/ مدافع آلومینیوم با یک ضربه آکروباتیک نزدیک بود دروازه صنعت نفت را باز کند.
آلومینیوم اراک قبل از اینکه سه بار دروازه صنعت نفت را باز کند نزدیک بود روی ریباند یک توپ ارسالی از کرنر، زیباترین گل هفته هفدهم لیگ برتر را بزند، اما دفع توپ مدافع آبادانی‌ها و ضربه قیچی بازیکن جوان ایرالکو با اختلاف کم از روی تیرک افقی عبور کرد و تبدیل به گل نشد.
شاگردان رحمتی که شروع هجومی مقابل صنعت نفت داشتند، نزدیک بود در دقیقه ۱۰ روی ارسال امین جهان‌کهن از کرنر و ضربه سر سید محمداحسان حسینی به گل برسند که مدافع آبادانی‌ها توپ را از روی خط به شکل ناقص دفع کرد تا روی نقطه پنالتی توپ مقابل صورت امیرمحمد هوشمند قرار بگیرد و این بازیکن را مجبور به زدن یک ضربه نمایشی کند.
مدافع پیش‌تاخته آلومینیوم در این صحنه قصد داشت با ضربه آکروباتیک گل اول تیمش و نخستین گل فصل خود را بزند که ضربه قیچی او با کمترین فاصله از روی دروازه صنعت نفت آبادان عبور کرد تا او حسرت موقعیت از دست رفته را بخورد و دوباره به عقب زمین برگردد.


هوشمند که در هفته‌های اخیر دوباره جایگاهش در ترکیب آلومینیوم را به دست آورده، دوباره با حضور در قلب خط دفاعی سه نفره آلومینیوم مثمر ثمر واقع شد و نمایشی که این بازیکن مقابل صنعت نفت آبادان داشت، کاری کرد تا حریف‌شان نتواند در فاز هجومی موفق کار کند و غیر از زدن یک گل (با دست)، خطر جدی دیگری به وجود نیاورد و عملکرد خوبی در کنار وحید محمدزاده و سید مهران موسوی داشته باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید