ورزش 3/ ایمانول آلگواسیل، مربی رئال سوسیداد، معتقد است اگر به روز خوب رئال بخورند، شکست دادن این تیم غیرممکن است.
امشب سوسیداد در برنابئو به مصاف رئال مادرید خواهد رفت. سوسیداد عملکردی عالی در این فصل لالیگا داشته و تیم سوم جدول است. روند شکست‌ناپذیری های سوسیداد چهارشنبه شب در نوکمپ با شکست از بارسا در یک چهارم نهایی کوپا دل ری قطع شد اما سوسیداد با وجود غایبان زیادی که دارد، می خواهد در لالیگا و برابر رئال آن شکست را فراموش کند.

ایمانول در نشست خبری این بازی گفت:«شرایط ما خیلی خوب نیست. هم مصدومان زیادی داریم و هم پس از شکست برابر بارسا و حذف از کوپا دل ری به این بازی رسیده ایم اما برای فراموشی آن ناکامی پیروزی برابر رئال مادرید بهترین راهکار خواهد بود. البته همه می دانیم که پیروزی برابر رئال آن هم در برنابئو چقدر دشوار است. رئال تیمی است که به شما فشار شدیدی وارد می کند و مدافعان این تیم این توانایی را دارند که جلو بیایند و 50 متر پشت سر خود را نیز به خوبی پوشش بدهند. رئال مهاجمانی سریع دارد که به این تیم اجازه می دهد با دو پاس به دروازه حریف مقابل برسند.»

مربی سوسیداد ادامه داد:«وقتی بازیکنان رئال توپ را پس می گیرند، به خوبی جمع می شوند و در چند ثانیه به دروازه حریف می رسند. چیزی که در رئال مادرید من را شیفته خود کرده، ژن مبارزه‌جویی و تسلیم نشدن منحصر به فرد آنهاست. رئال با این ژن خاص خودش می تواند در هر بازی پیروز شود حتی اگر چند گل عقب باشد. نگاه کنید این تیم با همین ژن، در تاریخش چند لالیگا و لیگ قهرمانان را برده است. همین است که رئال را به تیمی متفاوت در دنیا تبدیل کرده است. اگر به روز خوب این تیم برخورد کنید، کسب پیروزی تقریبا غیرممکن است.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید