خبر ورزشی/ طبق ادعای نشریه «سان»، کریستیانو رونالدو دوستان صمیمی‌اش در منچستریونایتد را برای یک خداحافظی مناسب به پرتغال یا عربستان دعوت کرده است.
کریستیانو رونالدو فوق‌ستاره پرتغالی النصر عربستان برخی از دوستانش در منچستریونایتد را برای تعطیلات دعوت کرده تا برای یک خداحافظی مناسب به او بپیوندند.
خروج رونالدو از یونایتد زمانی اتفاق افتاد که او همراه تیم ملی پرتغال در جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر حضور داشت؛ به این معنی که او هرگز فرصتی برای خداحافظی با هم‌تیمی‌هایش پیدا نکرد. بنابراین حالا او با نزدیک‌ترین دوستانش در تیم در تماس بوده تا سفری به وطنش پرتغال ترتیب دهند یا حتی با او در عربستان‌سعودی ملاقات کنند.
رونالدو ماه نوامبر گذشته پس از مصاحبه تند و انتقادی که با پیرز مورگان علیه مسئولان باشگاه انجام داد، منچستریونایتد را ترک کرد. او با قراردادی ۱۷۰ میلیون پوندی (۲۰۰ میلیون دلار) با باشگاه النصر عربستان گران‌ترین قرارداد فوتبال تا کنون را به امضا رساند.
رفقای رونالدو چه کسانی هستند؟
رونالدوی ۳۷ ساله در حال حاضر خانه‌ای مجلل در حومه لیسبون دارد و به برخی از دوستانش در یونایتد پیام ارسال کرده است که در طول تابستان دورهم جمع شوند. او همچنین پرسیده که اگر برنامه‌ها اجازه دهند آیا آن‌ها علاقه‌مند هستند بازی‌اش در تیم جدیدش النصر را در خاورمیانه به تماشا بنشینند یا خیر.
منبعی داخلی از منچستریونایتد گفت: «هنوز چند پسر اینجا هستند که چیزی جز احترام برای رونالدو قائل نیستند و از پایان همه‌چیز ناراحت بودند، برای این که هرگز نتوانستند به درستی با او خداحافظی کنند. او اخیراً گروه‌های واتس‌اپ بازیکنان را ترک کرد، اما قول داد با چند نفر در تماس باشد و آن‌ها را به خانه جدیدش در لیسبون دعوت کرده یا گفته به عربستان بروند تا بازی‌اش را تماشا کنند.»
این منبع در ادامه در افزود: «هری مگوایر، برونو فرناندش، کاسمیرو و رافائل واران همگی رفقای او هستند. خانه‌ای که در لیسبون دارد باورنکردنی به نظر می‌رسد و او مطمئناً اکنون می‌تواند از عهده میزبانی دوستانش بربیاید.»
ماشین‌های رونالدو
این منبع در ادامه حرف جالبی درباره کلکسیون خودروهای کریستیانو رونالدو می‌زند: «مشخص است که رونالدو خودروهای لوکس خودش را به پرتغال فرستاده است. چند نفر از بچه‌های حاضر در زمین تمرین شیاطین‌سرخ امیدوار بودند که او یکی از ابرخودروهایش را به قید قرعه به آن‌ها بدهد، درست مثل زمانی که سرخیو آگوئرو منچسترسیتی را ترک کرد.»
لازم به ذکر است، آگوئرو هنگام ترک سیتی در سال ۲۰۲۱ قرعه‌کشی کرد و رنج‌روور ۴۰ هزار پوندی‌اش را به یکی از کارکنان تیم اصلی دارد. آلی مارلند تدارکات تیم برنده آن خودروی جذاب شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید