خبر ورزشی/ استقلال در بازی با مس کرمان هم چند غایب تاثیر گذار در ترکیب خواهد داشت.
غیبت بازیکنان کلیدی در ترکیب استقلال در هفته‌های بعد از جام جهانی یک اتفاق طبیعی بوده و گویی ریکاردو ساپینتو به این موضوع عادت کرده است و اصلا دوست ندارد در مورد آن حرفی بزند. شاید به این دلیل که مربی بدنساز استقلال هموطنش است.
مصدومیت سید حسین حسینی هنوز به طور کامل برطرف نشده است. هر چند امروز او بدون عصا در تمرین تیم شرکت کرد. مهدی مهدی پور و محمد حسین مرادمند هنوز در بند آسیب دیدگی است و بعید است آبی پوشان را در سفر به کرمان همراهی کنند. آرش رضاوند و محمد محبی هم امروز به طور اختصاصی تمرین کردند و حضور آنها در بازی با مس کرمان قطعی نیست.
مشخص نیست در تعطیلات جام جهانی چه اتفاقاتی برای بازیکنان استقلال رخ داده است که در هفته‌های اخیر زیاد مصدوم می‌شوند. این امکان هم وجود دارد؛ مصدومیت‌ها به دلیل فشار بالای تمرینات بدنسازی باشد که در اردوی تیم استقلال وجود دارد. آنچه که مسلم است بازیکنان ایرانی در قالب تیم‌های باشگاهی ظرفیت تمرینات بدنسازی تیم‌های اروپایی را ندارند، به این خاطر که خیلی از پارامترهای فوتبالیست‌های حرفه ای را در زندگی اجتماعی که یکی از آنها ساعت خواب و تغذیه است، را رعایت نمی‌کنند.

 
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید