خبر ورزشی/ زمانی که بازیکنی در لیست مازاد یک سرمربی قرار می گیرد، منطقی‌ترین اقدام جدایی از آن تیم خواهد بود.
سیامک نعمتی با نظر یحیی گل محمدی در لیست مازاد پرسپولیس قرار گرفت. او که شایعات زیادی را حول مقصد آینده‌اش دنبال می‌کرد، تا دقایق پایانی نقل و انتقالات مسیرهای مختلف مذاکره را با پرسپولیس دنبال کرد اما در نهایت با این تیم کار را دنبال خواهد کرد.
باشگاه پرسپولیس سه شرط گذشت از مطالبات یک و نیم میلیاردی، پرداخت ۴ میلیاردی برای دریافت رضایتنامه قطعی و در نهایت انتقال قرضی را پیش روی این بازیکن قرار داد.
نعمتی با بخشش مطالبات یک و نیم میلیاردی مشکلی نداشت و اعلام کرده بود به خاطر علاوه به این تیم و هوادارانش آن را قبول خواهد کرد، اما تیم‌های خواهان او برای پرداخت ۴ میلیاردی رضایتنامه با مانع مواجه بودند. همچنین پروسه نهایی انتقال قرضی نیز از سوی برخی از تیم‌های خواهان او رد شد تا طرفین نتوانند به مذاکره مثبتی دست یابند.
در نهایت پرسپولیس و سیامک نعمتی برای ادامه همکاری به توافق دست یافتند اما یحیی گل محمدی هنوز کوتاه نیامده و راضی به حضور سیامک نعمتی در تمرینات پرسپولیس نیست!
وساطت بزرگ‌ترهای پرسپولیس و حتی برخی مسئولان باشگاه نیز نتوانسته است سرمربی این تیم را راضی به بازگشت شماره ۸۸ به تمرینات کند.
کسانی که از نزدیک یحیی گل محمدی را می‌شناسند به خوبی می‌دانند او وقتی از بازیکنی دلزده یا دل چرکین می‌شود و «نه» می‌گوید، دیگر کسی نمی‌تواند نظرش را تغییر دهد.
بنابراین وساطت‌ها برای بازگشت سیامک نعمتی به تمرینات پرسپولیس تاکنون جواب نداده و یحیی گل محمدی حاضر به پذیرفتن او نیست.
طبق شنیده‌ها آخرین جمله ای که یحیی گل محمدی سرمربی سرخ‌ها به واسطه‌های بازگشت سیامک نعمتی به تمرینات پرسپولیس گفته این بوده است: «سیامک نعمتی می‌تواند بعد از تمرین تیم اصلی به زمین تمرین ما بیاید و خودش اختصاصی کار کند اما حق حضور در تمرین گروهی را ندارد!»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید