آخرین خبر/ جوردی کرویف مدیرفنی بارسلونا از قرعه رئال مادرید در مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری بسیار خوشحال است.
به گزارش فوتبالی، رئال مادرید و بارسلونا در نیمه نهایی کوپا دل ری به مصاف هم می روند. بازی رفت در برنابئو خواهد بود و بازی برگشت نیز در نیوکمپ برگزار خواهد شد. عجیب البته این جاست که فعلا زمان بازی برگشت روی هواست. در حقیقت رئال مادرید باید در جام جهانی باشگاه ها و مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا (مقابل لیورپول) شرکت کند و بارسلونا هم در مرحله راهیابی به لیگ اروپا به مصاف منچستریونایتد می رود. بدین ترتیب انتخاب زمان برای دو بازی رفت و برگشت بسیار مشکل است. بازی رفت در دهم یا یازدهم اسفند در برنابئو برگزار خواهد شد در حالی که فعلا زمان بازی برگشت مشخص نیست و احتمال موکول شدن آن به فروردین ماه وجود دارد. البته اگر بارسلونا به یک هشتم نهایی لیگ اروپا راه پیدا نکند، این احتمال وجود دارد که بازی برگشت اواخر اسفند ماه برگزار شود.
به نقل از سایت آ اس، کرویف درباره این قرعه گفت: "بازی فوق العاده‌ای خواهد شد. نه تنها برای کوپا دل ری، بلکه برای تمام دنیا. اگر شما جام بخواهید، باید تیم‌های قدرتمندی را شکست دهد. یک بازی بسیار فوق العاده در انتظار ماست."
"فینال سوپر جام؟ بازیکنان آن بازی را فراموش کرده‌اند، چون حداقل یک ماه از آن بازی می گذرد. ما برای همه جام‌ها می جنگیم. یک رقابت دیرینه بین ما و رئال مادرید برقرار است."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید