خبر ورزشی/ برخی از اعضای هیات رئیسه موافق محول کردن هدایت تیم ملی به مربی ایرانی دست کم در جام ملت‌های آسیا هستند.
نشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی هنوز برگزار نشده است اما برخی از اعضای هیات رئیسه قصد دارند بعد از معرفی گزینه از سوی مهدی تاج بحث یکی دو گزینه داخلی را هم مطرح کنند. مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال از چند مربی داخلی چون فرهاد مجیدی، جواد نکونام و ... به عنوان  مربیان خوب یاد کرد اما از فدراسیون فوتبال خبر می‌رسد، در پی اتفاقاتی که در دیدار فولاد – پرسپولیس رخ داده فدراسیون فوتبال به طور کل از محول کردن هدایت تیم ملی به مربی داخلی منصرف شده است.
در صحبت‌های داخلی که بین برخی از اعضای هیات رئیسه مطرح شد، این پرسش پیش آمد، وقتی مربیان خوب فوتبال ایران در یک مسابقه باشگاهی رفتار حرفه ای را در قبال یکدیگر رعایت نمی‌کنند، چطور می‌خواهند مربی خوبی برای تیم ملی باشند؟ یحیی گل محمدی مربی تیم پرسپولیس بعد از بازی با فولاد این بازی را لجن بازی خواند و جواد نکونام هم بعد از بازی استوری منتشر کرد که در ان صحبت از جنگ با کفتار کرده بود و ...
یحیی گل محمدی پیش از این به فدراسیون فوتبال به خاطر اینکه نامش در جمع گزینه‌های تیم  ملی قرار نگرفت ،طعنه زد و بدون شک در شرایطی که بهترین مربیان فوتبال ایران در مسابقات باشگاهی با هم این گونه برخورد می‌کنند، در صورت حضور در تیم  ملی اختلاف را به تیم ملی خواهند برد.  بر اساس آخرین خبرهای رسیده مهدی تاج و بیشتر مدیران فدراسیون فوتبال هم چنان تمایل به استفاده از مربی خارجی در تیم ملی دارند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید