میزان/ پیشکسوت تیم فوتبال‌ پرسپولیس گفت: پرسپولیس باز هم در بازی با فولاد نشان داد مقابل تیم‌هایی که بسته بازی می‌کنند، مشکل دارد و برنامه‌ای ندارد.
فرزاد آشوبی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس در لیگ برتر شرایط خوبی دارد و هم اکنون با اختلاف ۲ امتیاز نسبت به سپاهان، صدرنشین است. هیچ بحرانی در تیم وجود ندارد و به طور حتم پرسپولیس در بازی‌های بعدی مجدداً با کسب حداکثر امتیازات فاصله‌اش را با حریفان بیشتر خواهد کرد؛ جای هیچ نگرانی نیست. از پرسپولیس انتظار بالایی وجود دارد که بهترین عملکرد را داشته باشند.
وی در مورد باخت پرسپولیس به فولاد تصریح کرد: پرسپولیس باز هم در بازی با فولاد نشان داد مقابل تیم‌هایی که بسته بازی می‌کنند، مشکل دارد. سرخپوشان باید برابر تیم‌هایی که اینگونه بازی می‌کنند برنامه داشته باشد و با کارهای ترکیبی بتواند بازی‌هایش را ببرد. نمی‌توان به تیم‌هایی که بسته بازی می‌کنند ایراد گرفت چون تمام تیم‌ها سعی دارند برنده باشند.
*پرسپولیس بارها با واکنش‌های عالی از چالش‌های مختلف بیرون آمده
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: پرسپولیس باید قدرت و کیفیت تیمی اش را بالا ببرد تا مقابل اینگونه حریفان به برتری دست یابد. پرسپولیس یک تیم بزرگ در فوتبال ایران است که بارها و بارها در چند سال اخیر تحت فشار قرار گرفته، اما با واکنش‌های بسیار عالی از چالش‌های مختلف بیرون آمده و در مسیر موفقیت قرار گرفته است.
سرمربی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس در مورد وضعیت کنونی تیمش گفت: هم اکنون در حال سپری کردن مسابقات خودمان در لیگ برتر هستیم و رده پنجم قرار داریم. متاسفانه در نیم فصل دوم شرایط برای ما خوب پیش نرفت، اما در ادامه سعی می‌کنیم با تلاش و کار مضاعف جایگاه و شرایط بهتری را به دست بیاوریم. کار کردن در تیم‌های رده سنی پایین بسیار سخت است و از نظر نوسان روحی و جسمی بازیکنان باید بیشترین تجربه را داشته باشید.
*بازیکنان رده‌های پایه امید و انگیزه پیدا کردند
آشوبی در خصوص استفاده بازیکنان نخبه در رده‌های سنی بالاتر تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: داشتن بازیکن خوب در تیم پایه بحث دیگریست و استفاده از این داشته‌ها بحث مهمتری است. با توجه به حضور محسن خلیلی در آکادمی فوتبال پرسپولیس شرایط به سمتی رفته که بازیکنان رده‌های پایه امید و انگیزه پیدا کرده‌اند تا با نشان دادن شایستگی‌شان به تیم‎‌های رده بالای پرسپولیس بروند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: باید برای منافع بازیکنان و باشگاه، قراردادهای بلند مدت به ثبت برسد تا استعدادهای فوتبال کشورمان به آرامی و با طی کردن مراحل رشد و پیشرفت به جایگاه و سطح بالای فوتبال برسند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید