آخرین خبر/ مایک تایسون را به‌خاطر رکوردهای عجیب، حاشیه‌های بزرگ و البته سبک تهاجمی و غریب در دنیای بوکس، می‌توان همزمان افسانه این ورزش و یکی از نقاط تیره این ورزش دانست. شهرت مثبت او به‌خاطر شکست‌ناپذیری، ضربات مهلک و سریع و... است. کسی‌ که رکورد جوان‌ترین قهرمان سنگین وزن جهان را دارد. اما شهرت منفی او به‌خاطر 3 سال زندان به‌خاطر تجاوز، کندن و جویدن گوش حریف روی رینگ و درگیری‌های زیادی است که خارج از مبارزه‌ها داشته. برای همین همیشه مورد توجه بود. تصور کنید مهارت‌ها و حاشیه‌های زالاتان، مارادونا، مسی، بکام و... را در یک نفر جمع کنید، نتیجه‌اش در رشته بوکس می‌شود تایسون که همزمان موافقان و مخالفان زیادی داشت.

مردی که در کوچه‌های فقر به‌دنیا آمد. در کودکی همیشه کتک‌خور بود و تحقیر می‌شد. وقتی مثل همیشه یکی از بچه‌های محل در حال آزار او بود و کله پرنده محبوبش را کند کاسه صبر مایک لبریز شد و کودک بی‌نوا را که خبر نداشت با یک نابغه بوکس طرف است زیر رگبار مشت و لگد گرفت. البته خود تایسون هم خبر نداشت چنین استعدادی دارد. اما طوری بچه محلش را نفله کرد که همه مجاب شدند او مشت‌های سریع و مهلکی دارد. چند ازدواج نافرمام، سه سال زندان به‌خاطر تجاوز و... حتی زندان هم او را عوض نکرد. چون در بازگشت روی رینگ گوش حریف را با دندان کند و تف کرد! او از 20 سالگی که بوکسور مشهوری شد تا پایان دوران حرفه‌ای‌اش حدود 300 میلیون دلار خالص فقط از بوکس درآمد داشت. اما چنان دوران تباهی را بعد از بازنشستگی ورزشی شروع کرد که در سال 2016 از آن همه ثروت فقط یک میلیون دلار برایش مانده بود. اما کماکان حاشیه ایجاد می‌کرد. (برای تماشا کلیک کنید)

کم‌کم رفت سراغ نقش‌آفرینی‌های کوتاه در فیلم‌های سطح پایین. مردی که طی 40 مبارزه اولش فقط یک شکست را تجربه کرده بود چنان در دام سقوط بود که باورش سخت بود. زندگی پرفراز و نشیب او همیشه سوژه رسانه‌ها بوده و همه آرزو می‌کردند کاش یک سریال جذاب از روی آن ساخته شود. سریال «مایک» که توسط دو شبکه معروف «هالو» و «دیزنی پلاس» پخش شد نگاهی جالب و گیرا به زندگی و حاشیه‌های تایسون دارد. راوی سریال خود تایسون است که با لحنی بامزه از کتک خوردن‌های دوران کودکی، دوران فقر و بی‌پولی تا حاشیه‌های بعد از شهرتش را با نریشن می‌گوید و در هر سکانس با یک چالش زندگی او مواجه می‌شویم. در این سریال دیوار چهارم برداشته می‌شود و شخصیت اصلی راحت با مخاطب گپ می‌زند. یک درام ورزشی و بیوگرافی با ته‌مایه‌های کمدی و البته گره‌های جذاب داستانی که برای اولین‌بار در ایران با دوبله اختصاصی از لینک زیر ارائه شده است. ببینید و لذت ببرید.

>>> تماشای سریال «مایک» با دوبله اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar