ورزش 3/ سردار آزمون قصد دارد تا ادامه این فصل را با لباس لورکوزن به میدان برود و پرونده حضور او مارسی بسته شد.
شایعات پیرامون جدایی سردار آزمون از لورکوزن در روزهای گذشته به اوج خود رسیده بود. ابتدا نشریه های ترکیه از علاقه گالاتاسرای به جذب این بازیکن ایرانی خبر دادند تا اینکه شب گذشته و با انتشار توییتی از سوی معروف ترین خبرنگار حوزه نقل و انتقالات، این اخبار رنگ و بوی جدی تری به خود گرفت.
فابریزیو رومانو خبرنگار ایتالیایی و فعال در بازار نقل و انتقالات فوتبال جهان، شب گذشته از علاقه المپیک مارسی به سردار خبر داد و مدعی شد که باشگاه المپیک مارسی مذاکرات خود را با تیم آلمانی بایر لورکوزن برای جذب سردار آزمون، مهاجم ملی پوش ایرانی آغاز کرده است.
حتی نشریه اکیپ فرانسه نیز در خبری از پیشنهاد حدودا 10 میلیون یورویی مارسی برای جذب سردار خبر داد. در آخرین ساعات بازار نقل و انتقالات، تیم فرانسوی به دنبال تقویت خط حمله خود است و به همین دلیل در تلاش بود تا آزمون را از لورکوزن به خدمت بگیرد.
اما حالا و با پیگیری های خبرنگار ورزش سه، مشخص شد که پرونده پیوستن این مهاجم ایرانی به مارسی بسته شده است. سردار آزمون در مکالمه ای کوتاه که با خبرنگار ورزش سه داشت، اعلام کرد که انتقال او به المپیک مارسی منتفی شده و در لورکوزن می‌ماند.
بدین ترتیب، سردار به تمریناتش در بایر ادامه خواهد داد و خود را برای برگزاری دیدار حساس هفته نوزدهم بوندس لیگا که برابر آگزبورگ برگزار می شود، آماده خواهد کرد تا بدین شکل داستان انتقال زمستانی آزمون به فرانسه و حتی ترکیه منتفی شود..


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید