ورزش 3/ هواداران والنسیا با برگزاری تظاهراتی مقابل دفتر این باشگاه به مدیریت والنسیا و اخراج جنارو گتوزو، سرمربی سابق این تیم، اعتراض کردند.
والنسیا روزهای پرتنشی را پشت سر می‌گذارد. بحران این تیم در میادین فوتبال حالا دیگر از بحرانی ورزشی فراتر رفته و باعث شده هواداران مستقیما مدیریت باشگاه را هدف بگیرند.

هواداران والنسیا امروز در مقابل دفتر باشگاه والنسیا در مستایا تجمع کرده و علیه مدیران و به خصوص پیتر لیم، مالک اکثریت سهام باشگاه، اعتراض کردند.
دفتر باشگاه والنسیا که در نزدیکی استادیوم خانگی‌شان مستایا قرار دارد امروز شاهد تجمع چند صد نفر از هواداران بود که با بنرهای "لیم به خانه برگردد" علیه او و دیگر مدیران والنسیا شعار می‌دادند. هر چه از شروع این تظاهرات گذشت شعارها تندتر شد و علاوه بر پیتر لیم، لیهون چان و میگل آنخل کورونا، رئیس و مدیر ورزشی باشگاه، را هم نشانه گرفت.
یکی دیگر از موضوع‌هایی که هواداران به شدت علیه آن اعتراض داشتند اخراج غیرمنتظره جنارو گتوزو، سرمربی سابق این تیم، بود. والنسیا روزهای بدی را پشت سر می‌گذارد. شکست مقابل وایادولید که باعث اخراج گتوزو شد حالا والنسیا را در فاصله یک امتیازی منطقه سقوط قرار داده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید