تسنیم/ بعد از بازگشت تیم اعزامی به زاگرب و معرفی کشتی‌گیران شرکت‌کننده در مسابقات قهرمانی آسیا، اولین اردوی تیم آسیایی از ۲۵ بهمن آغاز خواهد شد.
تیم ملی کشتی فرنگی ایران روز گذشته (11 بهمن) برای شرکت در اولین تورنمنت رنکینگ اتحادیه جهانی راهی زاگرب شد.
پویا دادمرز و مهدی جواهری در 55 کیلوگرم، مهدی محسن‌نژاد و امیررضا ده‌بزرگی در 60 کیلوگرم، ایمان و عارف محمدی در 63 کیلوگرم، دانیال سهرابی و رضا عباسی در 67 کیلوگرم، امیر عبدی و سجاد ایمن‌طلب در 72 کیلوگرم، محمدعلی گرایی و امین کاویانی‌نژاد در 77 کیلوگرم، پژمان پشتام و علیرضا مُهمدی در 82 کیلوگرم، ناصر علیزاده و حمیدرضا بادکان در 87 کیلوگرم و امیر قاسمی‌منجزی و علی‌اکبر یوسفی در 130 کیلوگرم نفرات شرکت‌کننده در تورنمنت زاگرب هستند که براساس عملکرد نفرات، تیم آسیایی از بین آنها انتخاب خواهد شد، مسابقاتی که فروردین ماه برگزار می‌شود.
تیم ملی فرنگی مسابقه‌اش در کرواسی روز 16 بهمن به پایان می‌رسد و به ایران بازخواهد گشت. بعد از یک هفته استراحت، در حالی که قرار است در پایان رقابت‌های کرواسی 10 کشتی‌گیر شرکت‌کننده در قهرمانی آسیا مشخص شوند، دور جدید تمرینات تیم ملی فرنگی از 25 بهمن در کمپ تیم‌های ملی آغاز خواهد شد.
این در حالی است که 4 تا 7 اسفند نیز قرار است میثم دلخانی (غایب مسابقات جهانی 2022 به دلیل مصدومیت) به همراه محمدرضا گرایی، محمدهادی ساروی و امین میرزازاده سه مدال‌آور کشتی فرنگی در رقابت‌های بلگراد نیز در دومین مسابقه رنکینگ اتحادیه جهانی که در مصر برگزار می‌شود، کشتی بگیرند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید