ورزش 3/ تازه‌ترین نشست اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال 23 بهمن در چوار یکی از شهرستان‌های استان ایلام برگزار می‌شود.
با توجه به خداحافظی کارلوس کی روش از تیم ملی فوتبال ایران و حضور در دوحه حالا مهدی تاج و دیگر اعضای هیات رئیسه باید به دنبال یک مربی جدید برای تیم ملی باشند و استارت انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از نشست در شهر چوار آغاز می شود. البته چون این نشست اولین نشست در مورد سرمربی جدید خواهد بود، احتمال انتخاب سرمربی تیم ملی در این نشست ضعیف است و گفته می شود حداکثر نتیجه ای که اعضا در این نشست به آن خواهند رسید، این است که سرمربی تیم ملی داخلی باشد یا خارجی.
رویکرد فدراسیون فوتبال نسبت به انتخاب سرمربی داخلی برای تیم ملی مثبت است به خصوص که درآمدهای بین المللی فدراسیون فوتبال نزد فیفا به دلیل تحریم خزانه داری آمریکا مسدود است و پیش تر هم مهدی تاج برای پرداخت دستمزد مارک ویلموتس مجبور به قرض از شستا شد و این موضوع دردسرهای زیادی را برای فدراسیون فوتبال درست کرد. دردسرهایی که هنوز تبعات آن به پایان نرسیده است.
امیر مهدی علوی، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا در نشست 23 بهمن اعضای هیات رییسه در مورد انتخاب سرمربی جدید تیم ملی صحبت خواهند کرد یا نه؟ گفت: « این جلسه را در روز ۲۳ بهمن و سالروز فاجعه تلخ شهدای چوار خواهیم داشت. با توجه به برنامه‌ریزی‌های حوزه مسئولیت‌های اجتماعی فدراسیون جلسه در آن شهر برگزار می‌شود و حتماً بحث در مورد سرمربی تیم ملی یکی از مواردی است که در این جلسه و جلسات آتی در مورد آن صحبت می‌کنیم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید