ایسنا/ مدافع تیم فوتبال مس رفسنجان می‌گوید: با تساوی در خانه شرمنده هواداران مس شده است.
ایمان سلیمی پس از تساوی صفر صفر تیم فوتبال ذوب آهن برابر تیم فوتبال مس رفسنجان در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان اظهار کرد: به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. ما خیلی خوب بازی را شروع کردیم. موقعیت هم داشتیم. نیمه دوم ذوب آهن بازی را خوب شروع کرد ما دو هفته آنطور که می‌خواستیم نتوانستیم امتیاز بگیریم و شرمنده مردم شدیم. تیم ما تیم خیلی خوب است و جبران می‌کنیم.
وی درباره این‌که فرصت خوبی را با بدشانسی از دست داد، گفت: اسمش را می‌شود گذاشت بدشانسی. بازیکن حریف هم خیلی خوب کار کرد و فکر نمی‌کردم پایش را آنجا پرتاب کند. و گرنه توپم صددرصد گل بود. خیلی دوست داشتم به تیم هم عقب و هم جلوی زمین کمک کنم. همه بچه‌ها خوب بودند و نتوانتسم گل بزنیم.
سلیمی درباره این‌که چرا مس رفسنجان در گلزنی موفق نیست، گفت: آمار گلزنی‌مان خیلی خوب شده هر بازی داریم گل می‌زنیم. آمار گل نخوردن ما را هم ببینید. در بازی با تیم خوب گل‌گهر هم دو گل زدیم. شیمبا را هم امروز نداشتیم که خیلی تأثیرگذار است با این حال جوانانمان هم خیلی خوب بازی می‌کنند.
مدافع تیم فوتبال مس رفسنجان درباره شرایط خودش نیز گفت: شرایط خودم خیلی خوب است از هم تیمی‌هایم و آقای ربیعی تشکر می‌کنم و از اول فصل خیلی با انگیزه تمرین کردم.
سلیمی در خصوص شرایط این روزهای باشگاه مس رفسنجان ترجیح داد سکوت کند و گفت: من در این خصوص نظری ندارم و در جایگاهی نیستم که درباره این مسائل صحبت کنم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید