ورزش 3/ مدافع مس رفسنجان در بازگشت به ترکیب تیمش نزدیک بود مقابل ذوب‌آهن گلزنی کند.
ایمان سلیمی که امروز فرصت بازی برای مس رفسنجان را به دست آورد و یکی از سه مدافع نارنجی‌پوشان بود، نمایش مؤثری مقابل ذوب‌آهن ارائه داد و عملکردش در بسته ماندن دروازه تیمش تاثیر گذاشت و علاوه بر آن، در حملات نیز به‌موقع شرکت کرد و یک شانس گلزنی هم داشت که بازیکن ذوب به خوبی توپ را دفع کرد.
سلیمی پس از دیدار مس رفسنجان و ذوب‌آهن در جمع خبرنگاران عنوان کرد: به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و موقعیت هم داشتیم. در نیمه دوم ذوب‌آهن بازی را بهتر آغاز کرد و عملکرد دو تیم پایاپای بود، اما تیم ما به مرور بهتر شد.
او ادامه داد: ما دو هفته آنطور که خودمان می‌خواستیم، نتوانستیم امتیاز بگیریم و شرمنده هوادارانی شدیم که امروز در ورزشگاه حضور پیدا کردند، اما مطمئنا تیم خوبی داریم و در ادامه بازی‌ها جبران خواهیم کرد.
سلیمی درخصوص یک شانس گلزنی و دفع توپ مدافع ذوب‌آهن در محوطه ۶ قدم عنوان کرد: می‌شود اسمش را بدشانسی گذاشت. البته مدافع حریف هم خیلی خوب کار کرد و فکر نمی‌کردم پای خودش را آنجا پرتاب کند، وگرنه توپم ۱۰۰درصد در گل بود. خیلی دوست داشتم امروز به تیم کمک کنم و در عقب و جلوی زمین مؤثر ظاهر شوم. همه بازیکنان امروز خوب بودند، اما نتیجه‌ای که می‌خواستیم را به دست نیاوردیم.
مدافع مس رفسنجان یادآور شد: آمار گلزنی ما خیلی خوب شده و هر بازی گل می‌زنیم. آمار گل نخوردنمان را هم باید نگاه کنید. ما هفته قبل در زمین گل‌گهر دو گل به آنها زدیم، اما توانستند نتیجه را جبران کنند چراکه تیم پرقدرتی هستند. ما امروز شیمبا را هم در ترکیب نداشتیم که خیلی برای ما تاثیرگذار است؛ ولی جوانان ما هم خیلی خوب کار می‌کنند.
سلیمی در مورد آخرین وضعیت خود ابراز کرد: شرایط خودم هم خیلی خوب است و از تمام هم‌تیمی‌ها و به‌ویژه آقای ربیعی تشکر می‌کنم. از ابتدای فصل خیلی با انگیزه کار کردم و امیدوارم در ادامه فصل به تیمم کمک کنم.
او در واکنش به اینکه محمد ربیعی در نشست خبری پس از این بازی نسبت به مشکلات مالی در باشگاه مس رفسنجان اعتراض داشت، گفت: همه صحبت‌ها را ایشان به‌عنوان سرمربی تیم انجام می‌دهند. من در جایگاهی نیستم که در این باره اظهار نظر کنم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید