تسنیم/ نواک جوکوویچ صرب، برنده ۲۲ گرند اسلم فاش کرد که در چه شرایطی از دوران ورزشی خود راضی خواهد بود.
 به نقل از اسپورت اکسپرس؛ نواک جوکوویچ گفت: پاسخ دادن به این پرسش که در چه شرایطی از دوران حرفه‌ای خودم راضی خواهم بود، ساده نیست. گفتم که به دلایل مختلف تنیس را به صورت حرفه‌ای بازی می‌کنم. دلایل شخصی وجود دارد. به عنوان مثال من احساس می‌کنم که در زمین همیشه می‌توانم چیز جدیدی در مورد خودم یاد بگیرم، می‌توانم با شیاطین درونی که همه دارند، مبارزه کنم. برای من این یک مدرسه خوب زندگی است.
این تنیسور صربستانی افزود: البته من اهداف و جاه طلبی‌های حرفه‌ای دارم. گرند‌اسلم‌ها و صدرنشینی رنکینگ جهانی همیشه هدف اول من بوده است. بدون شک می‌خواهم تاریخ این ورزش را بنویسم. فکر می‌کنم از نظر بازی و شرایط بدنی می‌توانم سطح بالایی را حفظ کنم. بنابراین چرا ادامه ندهم؟ نمی‌دانم دوران حرفه‌ای من چه زمانی به پایان می‌رسد. اکنون من انگیزه دارم، بستگانم از من حمایت می‌کنند. این عامل دست کم گرفته شده است، اما برای من مهم است. وقتی از خانواده‌ام دور هستم، خیلی خوشحال نیستم. همسر و عزیزانم باید تعادل را پیدا کنند. او از بچه‌ها مراقبت می‌کند و این به من اجازه می‌دهد کاری را که دوست دارم انجام دهم و قدم‌های بسیار مهمی در تنیس بردارم.
جوکوویچ درباره تورنمنت بعدی‌اش نیز خاطرنشان کرد: از امرو من  برای مسابقات ATP-500 در دبی که کمتر از یک ماه دیگر برگزار خواهد شد، ثبت‌نام کرده‌ام. چندین معاینه پزشکی لازم است. زمان زیادی وجود ندارد، اما امیدوارم بتوانم چند هفته دیگر به زمین بازگردم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید