ورزش 3/ وینیسیوس جونیور، ستاره رئال‌مادرید، شب گذشته در دیدار برابر والنسیا درگیری با شرکت نایکی را علنی کرد.
رئال مادرید شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته هفدهم لالیگا به مصاف والنسیا رفت و موفق شد با نتیجه 0-2 برابر این تیم به پیروزی برسد. 
وینیسیوس ستاره تیم کارلو آنچلوتی در این بازی بود و موفق شد بار دیگر توانایی‌هایش را به نمایش بگذارد اما در عین حال جنجال جدیدی را هم در این بازی کلید زد. 
او که از مدتی قبل با شرکت نایکی به مشکل خورده، در نیمه اول با کفش‌هایی سیاه رنگ به میدان رفت که اثری از علامت معروف این شرکت که حامی مالی او است روی آن به چشم نمی‌خورد و این موضوع توجه بسیاری را به خود جلب کرد. 


این بازیکن سپس بین دو نیمه کفش‌هایش را عوض کرد و در نیمه دوم کفش‌های متعلق به این شرکت را پوشید و موفق شد دروازه حریف را نیز در این نیمه باز کند و اختلاف رئال با والنسیا را به دو گل برساند. 
این ستاره برزیلی قراردادی 10 ساله با شرکت نایکی دارد اما اخیرا با آنها به مشکل خورده و در تلاش است تا قراردادش را با این شرکت فسخ کند اما هیچ بندی که چنین حقی به او بدهد در این قرارداد وجود ندارد و همین موضوع برای او دردسرساز شده است. 
کریستیانو رونالدو در حال حاضر معروف‌ترین چهره‌ای است که با شرکت نایکی قرارداد دارد اما او هم پیش از این با این شرکت به مشکل خورده بود و رفتار دیشب وینیسیوس بسیاری را به یاد این بازیکن و مشکلش با این شرکت معروف و بزرگ تهیه لباس‌های ورزشی انداخت. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید