ایسنا/ سرمربی استقلال در بسیاری از بازی‌های تیمش یا کارت زرد گرفته یا اخراج شده است و به نظر می‌رسد کنار زمین را دوست ندارد!
ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال در آخرین دیدار تیمش مقابل مس کرمان از زمین بازی اخراج شد. در لحظات پایانی این دیدار، درگیری‌ای میان کادر فنی استقلال و مس کرمان شکل گرفت. این درگیری در ابتدا میان یکی از نیمکت‌نشینان مس کرمان با ساپینتو شکل گرفت و در ادامه بازیکنان مس کرمان و استقلال هم وارد درگیری شدند و مشکلات متعددی رخ داد. داور در این صحنه مسابقه به سرمربی آبی‌ها کارت قرمز داد و سرمربی آبی‌ها پس از این اتفاق، از زمین مسابقه اخراج شد.
این اولین بار نیست ساپینتو در این فصل از رقابت‌ها از همراهی تیمش محروم خواهد بود. رفتار ساپینتو در کنار زمین بارها مورد انتقاد پیشکسوتان استقلال و کارشناسان فوتبال قرار گرفته است. 
ساپینتو اولین بار در هفته دوم با یک جلسه محرومیت تعلیقی مواجه شد و در هفته هشتم نیز از سوی داور بازی از کنار زمین اخراج شد. پس از این اخراج کمیته انضباطی این مربی را ۲ جلسه محروم کرد که یک جلسه‌اش محرومیت تعلیقی هفته دوم محسوب شد.
با احتساب جریمه اخراج از کنار زمین ساپینتو سه هفته محروم شد و در هفته دهم توانست روی نیمکت تیمش قرار بگیرد. ساپینتو در ادامه در هفته چهاردهم با دریافت چهارمین کارت زرد خود از حضور روی نیمکت تیمش در هفته پانزدهم محروم شد.
این پایان کار نبود و ساپینتو در حالی که تیمش مقابل مس کرمان پیروز شده بود، توسط داور بازی اخراج شد تا از بازی هفته نوزدهم تیمش محروم شود. با احتساب هفته پیش رو سرمربی استقلالی‌ها پنجمین تجربه محرومیت خود روی نیمکت تیمش را تجربه خواهد کرد.
او در بیشتر بازی‌های تیمش یا کارت زرد گرفته یا اخراج شده است و به نظر می‌رسد کنار زمین را دوست ندارد!


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید