خبر ورزشی/ فوتبالی که امروز مشاهده می کنیم تبدیل به دعوا و درگیری بین نیمکت های دو تیم رقیب شده است!
دیدار اخیر مس کرمان و استقلال تهران با برتری ۳ بر۲ آبی پوشان تهرانی به پایان رسید. این دیدار با حاشیه و جنجال زیادی همراه شد. مربی گلرهای مس کرمان با ساپینتو درگیر شد و سرمربی استقلال هم مُشت های خودش را برای هواداران تیم رقیب روی سکوها گره کرد تا درگیری ها بالا بگیرد و ...
متأسفانه به نظر می رسد در فوتبال ایران دستیاران دعوایی خریدار دارند. اغلب سرمربیان لیگ برتری جدای از آنالیزور و کمک مربیان فنی به دنبال استخدام یک دستیار داد بزن و شلوغ کن هستند تا لب خط را به قول معروف برای آنها جمع کند.
این موضوع تبدیل به یک اپیدمی در فوتبال ایران شده و همه گیر شده است. به نظر می رسد اگر فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی فکری به حال این موضوع نکنند باید شاهد مربیان داد بزن بیشتری در این فوتبال باشیم و روز به روز مسائل فنی به قهقرا خواهد رفت.
یکی از مسئولین کمیته انضباطی در این ارتباط به خبرورزشی گفت:
" کمیته انضباطی به دقت مسائل یکی دو هفته اخیر در لیگ برتر و درگیری نیمکت های تیم های مختلف را رصد کرده و با خاطیان برخورد خواهد کرد. این کمیته اجازه نخواهد داد مسابقات فوتبال به تشنج کشیده شده و مربیان حاشیه ساز و داد بزن بیشتر از این فوتبال را به آشوب و حاشیه بکشانند."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید