ورزش 3/ با مصدومیت کیلیان امباپه و نیمار، لیونل مسی در خط حمله پی‌اس‌جی دو یار همیشگی‌اش را نخواهد داشت، ولی کریستوف گالتیه می‌گوید او قرار نیست جای آن‌ها را پر کند.
به گزارش "ورزش سه"، پی‌اس‌جی فردا از ساعت 19.30 به وقت تهران میزبان تولوز خواهد بود. در این بازی کیلیان امباپه و نیمار به دلیل مصدومیت بازی نخواهند کرد و البته شرایط امباپه وخیم‌تر است و او تا سه هفته در دسترس نیست.

پیروزی 1-3 برابر مون‌پلیه تا حدی تحت تاثیر مصدومیت امباپه قرار گرفت ولی گالتیه می‌گوید راهی برای جلوگیری از این مصدومیت وجود نداشت: «کیلیان سه هفته در دسترس نیست. می‌توانستیم مانع مصدومیتش شویم؟ خیر؛ چرا که فصل منحصر به فردی را سپری می‌کنیم. جام جهانی برای اولین بار در میانه‌های فصل برگزار شد و می‌دانم که ملی‌پوشان تیم‌های دیگر هم با مصدومیت روبه‌رو شده‌اند. ما در مورد امباپه بسیار محتاط بودیم و او 12 یا 13 روز پس از جام جهانی استراحت کرد. دلیل مصدومیت او این نبود که فشرده و زیاد بازی کرده است.»
وضعیت نیمار و راموس: «هر دو مصدوم هستند و فردا برابر تولوز بازی نخواهند کرد.»
نقش مسی برای پر کردن جای خالی نیمار و امباپه: «باید تیم را پس از غیبت امباپه و نیمار به درستی سازماندهی کنم. مسی برابر مون‌پلیه مثل همیشه عالی بود ولی او قرار نیست جای کسی را پر کند. مسی در پست خودش بازی خواهد کرد و جانشینان امباپه و نیمار باید سعی کنند بهترین بازی خودشان را انجام دهند و سطح خودشان را بالاتر ببرند.»
عدم خرید بازیکن در انتقالات زمستانی: «از این بابت مشکلی نداشتم. باشگاه تلاش زیادی کرد ولی ریسک نقض فرپلی مالی وجود داشت. تیم بسیار خوب و کاملی دارم و هرچند بازیکن جدیدی نیامد، ولی جوانان مستعدی دارم که می‌توانند جای خالی بازیکنان بزرگ را در صورت نیاز پر کنند.»

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید