طرفداری/ یورگن کلوپ معتقد است تقابل با وولورهمپتون تفاوتی نسبت به تقابل قبلی شان نخواهد داشت و چالش بزرگی نیست.
یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول حضور استفان بایچتیچ در شرایط فعلی فابینیو برای قرمزها بسیار خوب است.
لیورپول در هفته 22 فصل 23-2022 لیگ برتر انگلیس مهمان وولورهمپتون است. یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از این تقابل حاضر شد و در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد. در ادامه صحبت های کلوپ در این کنفرانس خبری را مشاهده می کنید.
شکست مقابل برایتون:
 می خواهیم در بازی ها پیروز شویم و مقابل برایتون چنین چیزی ممکن بود. در بازی های قبلی این طور نبود. مقابل برایتون می توانستیم پیروز شویم.
صلاح:
 او اعتماد به نفسش را از دست نداده است. مهاجمان این گونه هستند. گاهی دوران بدی را سپری می کنند. وقتی مدتی گلزنی نمی کنید، شاید اعتماد به نفس کامل نداشته باشید اما هر ساعت تمایل و انگیزه شما برای گلزنی افزایش می یابد. او رکورد 200 بازی در لیگ برتر را خواهد شکاند و رکوردهای زیادی را تا الان شکسته است.
خرج های چلسی در نقل و انتقالات:
 بدون وکیلم هیچ حرفی نخواهم زد. این بخش بیزنس ما را درک نمی کنم اما این ارقام، ارقام بالایی است. آن ها همگی بازیکنان بسیار خوبی هستند، پس تبریک می گویم. نمی دانم چگونه ممکن است اما من نباید توضیح دهم که این مسائل چگونه پیش می روند.
تقابل مجدد با وولورهمپتون:
 چندین تغییر خواهیم داشت. هر دو تیم یکدیگر را به خوبی می شناسند. این چالش بزرگی نیست. تغییراتی رخ خواهد داد که تفاوت ها را رقم می زند. این مسائل رخ می دهند. در مورد بازی ها نگران نیستم، نه همه آن ها. باید از زمانی که داریم برای پیشرفت و بهبود وضعیت استفاده کنیم و فوتبالی که می خواهیم را بازی کنیم. این بازی احتمالاً زیاد با تقابل ما در اف ای کاپ تفاوت نخواهد داشت.
فابینیو و بایچتیچ:
 فابینیو می داند که در بهترین فرم خود نیست و باید روی برگشت به سطح خود کار کند. فابینیو برای مدتی طولانی فوق العاده درخشان بوده اما در حال حاضر این طور نیست. وضعیت فابینیو علت این است که چرا داشتن بایچتیچ تا این حد خوب است. داشتن استفان بسیار کمک کننده و خوب است. او کسی است که خواهان پیروزی در چالش هاست و از همه محافظت می کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید