خبر ورزشی/ استقلال از مدت ها پیش برای باز کردن پنجره زمستانی و باز کردن لیست تلاش کرد اما شاید بازیکن جدیدی به خدمت نگیرد!
مدیر عامل باشگاه استقلال در بازه نقل و انتقالات زمستانی با پرداخت پول پین و میلیچ تلاش زیادی کرد، پنجره زمستانی استقلال را باز کند تا چند بازیکن جدید به اردوی تیم اضافه کند و بعد از این اقدام نکته ای که استقلال را نسبت به جذب بازیکن جدید نا امید کرد، بسته بودن لیست بود و اینکه هیچ بازیکنی به سبب بالا بودن قراردادها و شاید هم پیشنهاد نداشتن حاضر نشد، اردوی تیم را ترک کند. در نهایت باشگاه استقلال قرارداد سیاوش یزدانی را یکطرفه فسخ کرد تا جای برای جذب یک بازیکن جدید باز شود! با همه این دردسر ها از استقلال خبر می رسد شاید، باشگاه به توصیه ریکاردو ساپینتو بازیکن جدیدی به ترکیب اضافه نکند!
علی فتح الله زاده هم این خبر را تایید کرد و گفت: « من تحت شرایطی باید جا را خالی کنم. چه بازیکن بگیریم و چه نگیریم، تیم باید حداقل دو جای خالی داشته باشد. من شب قبلش، یک بازیکن را با ساپینتو نهایی کردم که در ترکیه بود و امروز باید به ایران می‌آمد. کارها انجام شد اما لحظه آخر ساپینتو چیزی گفت و من هم پذیرفتم. ایشان به من گفت که تیم ما الان به ثبات رسیده و آرامش خاصی پیدا کرده است و آمدن یک بازیکن در این شرایط ممکن است شبهه ایجاد کند و یا با توجه به اینکه زمان کمی داشتیم، شاید این بازیکن، بازیکنی نباشد که ما می‌خواهیم؛ بنابراین حالا که فرصت داریم بیشتر فکر کنیم و دو سه بازیکن دیگر من ببینم و دو سه بازیکن هم شما به من بده تا با فکر بیشتری بازیکن بگیریم. با توجه به اینکه مصدومان ما رسیده‌اند، این حرف منطقی بود.»
گفته می شود سرمربی تیم استقلال تصمیم نهایی اش را گرفته است و بازیکن جدیدی را به ترکیب اضافه نمی کند. او بر این باور است در فاصله زمانی کم مانده به پایان بازی ها حضور یک بازیکن جدید ممکن است روحیه تیمی اش را بهم بریزد. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید