ورزش 3/ هافبک نفت مسجد سلیمان تقاضای کمک از مسئولین دارد و امیدوار است محرومیتش بخشیده شود.
بعد از دیدار حذفی نفت مسجد سلیمان و ملوان بود که به علت محرومیت علی کیانی فر این دیدار سه بر صفر به سود شاگردان مازیار زارع به اتمام رسید و حالا کمیته استیناف به سه ماه محرومیت کیانی فر رای داده است. این بازیکن در این خصوص گفت: دور قبل بازی‌های جام حذفی را فراموش کرده‌ بودم مطمئنا اگر از محرومیتم‌ خبر داشتم حتما اطلاع می‌دادم و بازی نمی‌کردم. چون بازی مهمی برای ما نبود و هدف نفت مسجدسلیمان بقا در لیگ برتر است نه موفقیت در جام حذفی. باشگاه باید استعلام می‌گرفت اما این اتفاق رخ نداد،  با این محرومیت سردرگم شدم و آینده فوتبالی‌ام به خطر افتاد، من یک بازیکن جوان هستم و از مسئولین تقاضا می‌کنم در این شرایط کمک حال من باشند.
او ادامه داد: باشگاه اعلام کرد در خصوص این رای اعتراض می‌کنیم، قرار شد صبح یکشنبه با یکی از اعضای باشگاه به کمیته انضباطی بروم تا از خودم دفاع کنم، از مسئولین فدراسیون و کمیته انضباطی تقاضا دارم که در رای خود تجدید نظر کنند، واقعا این اشتباه از سوی من نبوده، یک سال از این اتفاق گذشته بود و من نمی‌دانستم که محروم هستم
کیانی فر در پایان افزود: با آقای عنایتی در این خصوص صحبت کردیم، ایشان هم مانند آقای اشکش سرمربی وقت نفت مسجد سلیمان معتقد هستند که من مقصر این اتفاق نبوده‌ام و باشگاه باید استعلام وضعیت بازیکنش را می‌گرفت، آقای عنایتی به من لطف دارند و گفتند که پیگیر این رای خواهند بود. 
از کمیته انضباطی خواهش می‌کنم که در رای خود تجدید نظر کنند، من یک بازیکن جوان هستم و به خانوده‌ام نیز کمک می‌کنم‌، با محرومیت ممکن است آینده فوتبالی‌ام به خطر بیفتد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید